Aktualnie czytasz:
Stunt motocyklowy: Najlepsze tricki Damiana Krellera na Romet Pony Monster
0

Przez ostatnie tygodnie Damian Kreller gościnnie testował dla Jednoślad.pl nowego Rometa Pony 50. Jak sprawdził się ten motorower w trudnej sztuce stuntu? Nadszedł czas na podsumowanie…

Motorower Romet dostał naprawdę ciężkie zadanie, z którego jednak wywiązał się wzorowo. Damian Kreller to bardzo młody i niezwykle utalentowany stunter, który pokazał, że nawet pojazdem o mocy 3 koni mechanicznych można nieźle poszaleć.

Przez ostatnie tygodnie opowiadaliśmy jak bezpiecznie zacząć swoją przygodę ze stuntem motocyklowym. Dziś podsumowujemy tę serię filmów z Damianem, wybierając najlepsze ujęcia i najlepsze triki… Zobaczcie sami jaki ogień Damian wyciska z tego małego silniczka!

 

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%