Aktualnie czytasz:
Stunt motocyklowy: Najlepsze tricki Damiana Krellera na Romet Pony Monster
0

Przez ostatnie tygodnie Damian Kreller gościnnie testował dla Jednoślad.pl nowego Rometa Pony 50. Jak sprawdził się ten motorower w trudnej sztuce stuntu? Nadszedł czas na podsumowanie…

Motorower Romet dostał naprawdę ciężkie zadanie, z którego jednak wywiązał się wzorowo. Damian Kreller to bardzo młody i niezwykle utalentowany stunter, który pokazał, że nawet pojazdem o mocy 3 koni mechanicznych można nieźle poszaleć.

Przez ostatnie tygodnie opowiadaliśmy jak bezpiecznie zacząć swoją przygodę ze stuntem motocyklowym. Dziś podsumowujemy tę serię filmów z Damianem, wybierając najlepsze ujęcia i najlepsze triki… Zobaczcie sami jaki ogień Damian wyciska z tego małego silniczka!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%