Honda CBF 600: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Honda CBF 600: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Honda CBF 600 to motocykl wyprodukowany przez japońską korporację. Pierwsza  generacja tej maszyny pojawiła się na rynku w 2004 roku i produkowana była do roku 2007.

Przerwa w produkcji i zmiana parametrów technicznych modelu spowodowana była wprowadzeniem europejskich standardów emisji spalin, przez co producent zmuszony był się do nich przystosować. Wersja ta oznaczona była kodem PC38. W 2007 roku korporacja wypuściła kolejną wersję motocykla Honda CBF 600, spełniającego już standardy Euro3. W modelu tym (PC43), zainstalowano silnik nowy czterocylindrowy, rzędowy silnik  z elektrycznym wytryskiem paliwa oraz zredukowano spalanie 5-7 do 4-5 l na 100 km. Nowy silnik zmienił również barwę z czarnego na metaliczny szary. Zwiększono również pojemność zbiornika paliwa o jeden litr (20 l) oraz zamontowano nowe, aluminiowe podwozie.

Zawieszenie przednie w nowej Hondzie CBF600 wynosi stanowi widelec teleskopowy, a tylne – monoshock i wahacz wleczony. Masa własna motocykla wynosi 222 kg. Producent wyprodukował 2 typy Hondy CBF600 – pierwsza wersja oznaczona literą N, to wersja naked, czyli bez owiewek, zaś druga – wersja „S” z owiewkami oraz nowymi reflektorami.  Jest to maszyna bardzo komfortowa dla jeźdźców oraz bardzo praktyczna. Pomimo, że nie cechuje się typowo sportowymi osiągami, zadowala swoich jeźdźców solidnością oraz idealnym sprawdzaniem się w każdym rodzaju trasy. Motocykl ten jest bardzo popularny, dlatego, że cechuje się uniwersalnym wykorzystaniem.

Honda CBF: Dane techniczne

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dane techniczne: Honda CBF
Marka Honda
Model  CBF
Pojemność 600 cm3
Silnik Chłodzony cieczą, 4-suwowy, 16-zaworowy, 4-cylindrowy rzędowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 76 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył  tarczowy/tarczowy
Rozruch elektryczny
Wymiary 2170 / 765 / 1230 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry) 20 litrów
Masa własna 222 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button