Spotkanie klasycznych motocykli Triumph 2021: Padł rekord!

Piękne motocykle, niepowtarzalna atmosfera i coraz więcej uczestników

W pierwszy weekend września w Beskidach odbyła się siódma już edycja Spotkania Klasycznych Triumphów, która przyciągnęła rekordową ilość uczestników. W imprezie skierowanej do użytkowników angielskiej marki wzięło udział niemal sto czterdzieści osób.

Bazą VII Spotkania Klasycznych Triumphów 2021 był Hotel Beskidzki Raj w Zawoi. Na jego parkingu przez trzy dni można było podziwiać ponad sto motocykli. Najliczniej reprezentowany był model Bonneville, ale nie zabrakło także Scramblerów, Bobberów, Speedmasterów, Thruxtonów, Rocketów  czy Thunderbirdów.

VII Spotkanie Klasycznych Triumphów: niepowtarzalny klimat

W piątkowy wieczór wszyscy zafascynowani byli spotkaniem z Aleksandrą Solecką, która opowiedziała o swojej wyprawie do Anglii Bonnevillem T100. Sobota z kolei stała pod znakiem wspólnego wyjazdu w okolice Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Trasa o długości niemal 140 km  wiodła m.in. przez Kocierz i Górę Żar. Całością dowodzili prowadzący grupy motocyklowi przewodnicy, a autorem trasy był jeden z uczestników SKT – Mariusz Nędzyński.

Po południu odbyły się testy najnowszych modeli klasycznych Triumphów, które udostępnił Triumph Polska. Na wieczornej kolacji oprócz wręczenia nagród zbierano także środki na leczenie motocyklisty z Krakowa - Mariusza Juszczaka. Jeden z uczestników na ten cel przeznaczył również swoją nagrodę. Spotkanie Klasycznych Triumphów zakończyło się w niedzielę na Zamku w Suchej Beskidzkiej.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Tegoroczna edycja wyróżniała się nie tylko malowniczą i wymagającą górską trasą, ale także znakomitą pogodą i rekordową liczbą uczestników, która rośnie z roku na rok. I oby tak dalej!

Przeczytaj też:

Motocykle i piękna przyroda: Bieszczady Triumph Event 2021 już we wrześniu!

Partnerami VII Spotkania Klasycznych Triumphów byli: Triumph Polska, PNB Paribas, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu był  Triumph Katowice.

Profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button