Router Bassa i Traffico Sport teraz również w hipermarketach Tesco i Real

Początek sezonu można definiować na różne sposoby. To moment kiedy zaczynają rano śpiewać ptaki, temperatury w dzień przekraczają pięć kresek nad zerem, albo... do hipermarketów zaczynają zjeżdżać skutery.

W najnowszej gazetce jednej z brytyjskich sieci można znaleźć trzy oferty. Za nieco ponad 2 200 PLN można nabyć Traffico Sport. Bazuje na tej samej ramie co na przykład Generic Cracker czy CPI Popcorn. Z jedną różnicą: Zastosowano silnik czterosuwowy. To jeden z najwygodniejszych pojazdów oferowanych w marketach. To ze względu na w miarę dopracowane zawieszenie i szerokie koła. Ze względu na cenę pozostałe elementy jakościowo nie powalają na kolana.

[poll id="21"]

Router Bassa
Router Bassa

Router Bassa również pochodzi z Chin. Bliźniacze konstrukcje to Toros F16, Inca Sprint czy Zipp Vapor. To mały, lekki, ekonomiczny skuter. Jego główną zaletą jest cena: 1600 PLN. Ma to jednak swoje konsekwencje i po podejściu bliżej można się o tym przekonać na własne oczy. Jakość wykończenia pozostawia wiele do życzenia, jednak jeśli to nasz pierwszy skuter nie powinniśmy się tym przejmować.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Router Sporting
Router Sporting

Na koniec pokażemy Wam skuter sygnowany logo Router Sporting. Hmm... czy klosz przedniej lampy nie wygląda znajomo? Tak, został skopiowany z Piaggio Fly. Mało czyste zagranie. W przypadku tego skutera mamy do czynienia z tym samym modelem co Router Bassa, jednak z innym designem. Pozostała specyfikacja jest taka sama. Cena? 2000 PLN.

Zobacz również inne modele skuterów dostępne w polskich hipermarketach: Skuter z marketu: Czy warto?

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. Wszystko zależy od tego jak się dba i jak się trafi. Nie pamiętam nicku ale ktoś kupił Ince od Leszka i ma ponad 10tyś km a niektórzy piszą że po 2tyś im padają. Mi osobiście Router calutki tamten sezon przejechał bez awarii. Jedynie co musiałem wymienić to czujnik poziomu paliwa.

  2. Ja mam Routera A500 i jakoś żadnej poważnej awarii jeszcze nie miałem (Nie liczę tej w dniu zakupu… xD) A tak to tylko płyny i konserwacja i jeździ jak trzeba.

    (Kupiłem go w Tesco w sierpniu)
    BTW: Widzieliście w tesco Router WS50? xDD
    Zryte od „Romet ZK50” Widziałem go i szczerze mówiąc, jeśli miał bym wybierać pomiędzy moim A500 a tym WS50 to bym wziął WS’a… Wygląda w końcu jak motocykl i jest wielki… I jego koszt jest taki jak w sierpniu mojego A500… No ale jak będę zarabiać to sobie go może kupię ;d Póki co pluje sobie w brodę że mi się tak śpieszyło z kupnem -.-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button