RMT Daystar 125, Steezer 125 i S3 125 w kolekcji na sezon 2017

RMT Daystar 125, Steezer 125, S3 - mają być filarem sprzedaży marki w Polsce w sezonie 2017. Wszystkie maszyny w katalogu marki RMT zostały także wyposażone we wtrysk paliwa oraz układy CBS lub ABS.

RMT Daystar 125

Pierwszą z propozycji jest przeznaczony nie tylko dla początkujących motocyklistów cruiser RMT Daystar 125. Wygodna kanapa oraz szeroka, wygięta kierownica pozwalają na relaksacyjne przejażdżki, a dynamiczny, zasilany wtryskiem singiel zapewnia wystarczającą dynamikę, by cieszyć się niczym nieskrępowaną jazdą. Potrafi urzec klasycznym nadwoziem, mięsistymi kołami i duża ilością chromu. Daystar posiada także wydajny układ hamulcowy z systemem CBS.

Nie od dziś wiadomo, że jednym z najskuteczniejszych i zarazem przyjemnym sposobem na poruszanie się po mieście jest skuter. Nie mogło więc zabraknąć bezkonkurencyjnych RMT Steezer 125 o sportowym charakterze oraz bardziej elegancki S3.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

RMT S3 125

Zarówno S3, jak i Steezer zapewniają sporo miejsca dla kierowcy i pasażera oraz bardzo przyzwoite osiągi generowane przez dynamiczny napęd z automatyczną przekładnią. Obydwa skutery są dostępne z systemem CBS lub ABS w układzie hamulcowym oraz posiadają technologię Keyless, dzięki której wystarczy mieć przy sobie zbliżeniowy, elegancki brelok, aby maszyna sama rozpoznała właściciela i odblokowała zapłon. Dodatkowo Steezer jest oferowany w dwóch wariantach nadwozia – z klasycznym skuterowym przekrokiem lub z zabudowanym tunelem. Staranne wykonanie, dopracowane detale i przemyślana konstrukcja to wizytówka wszystkich pojazdów marki RMT.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Chyba RMT się tak dobrze sprzedaje, że importer nie musi go reklamować. Wniosek taki można wyciągnąć po MOTO EXPO, gdzie z RMT był tylko jakiś pitbike, a standardowej oferty nie znalazłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button