RMT Daystar 125, Steezer 125 i S3 125 w kolekcji na sezon 2017

RMT Daystar 125, Steezer 125, S3 – mają być filarem sprzedaży marki w Polsce w sezonie 2017. Wszystkie maszyny w katalogu marki RMT zostały także wyposażone we wtrysk paliwa oraz układy CBS lub ABS.

RMT Daystar 125

Pierwszą z propozycji jest przeznaczony nie tylko dla początkujących motocyklistów cruiser RMT Daystar 125. Wygodna kanapa oraz szeroka, wygięta kierownica pozwalają na relaksacyjne przejażdżki, a dynamiczny, zasilany wtryskiem singiel zapewnia wystarczającą dynamikę, by cieszyć się niczym nieskrępowaną jazdą. Potrafi urzec klasycznym nadwoziem, mięsistymi kołami i duża ilością chromu. Daystar posiada także wydajny układ hamulcowy z systemem CBS.

Nie od dziś wiadomo, że jednym z najskuteczniejszych i zarazem przyjemnym sposobem na poruszanie się po mieście jest skuter. Nie mogło więc zabraknąć bezkonkurencyjnych RMT Steezer 125 o sportowym charakterze oraz bardziej elegancki S3.

RMT S3 125

Zarówno S3, jak i Steezer zapewniają sporo miejsca dla kierowcy i pasażera oraz bardzo przyzwoite osiągi generowane przez dynamiczny napęd z automatyczną przekładnią. Obydwa skutery są dostępne z systemem CBS lub ABS w układzie hamulcowym oraz posiadają technologię Keyless, dzięki której wystarczy mieć przy sobie zbliżeniowy, elegancki brelok, aby maszyna sama rozpoznała właściciela i odblokowała zapłon. Dodatkowo Steezer jest oferowany w dwóch wariantach nadwozia – z klasycznym skuterowym przekrokiem lub z zabudowanym tunelem. Staranne wykonanie, dopracowane detale i przemyślana konstrukcja to wizytówka wszystkich pojazdów marki RMT.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Chyba RMT się tak dobrze sprzedaje, że importer nie musi go reklamować. Wniosek taki można wyciągnąć po MOTO EXPO, gdzie z RMT był tylko jakiś pitbike, a standardowej oferty nie znalazłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button