Aktualnie czytasz:
Rekordowe ceny paliw na stacjach w Polsce: Już poniżej 5 PLN
5
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Już pierwsze stacje benzynowe w Polsce oferują popularne 95 poniżej 5 PLN. Rekordzistą dzisiaj są "przymarketowe" dystrybutory w Gliwicach na ulicy Rybnickiej. Tam można dzisiaj tankować za 4.85 zł. Takich cen nie widzieliśmy od dawna.

Według ekspertów ropa na światowym rynku będzie nadal tanieć. Wkrótce cena za baryłkę osiągnie 80$ przez co główne polskie rafinerie - Orlen i Lotos nabywają ten surowiec dużo taniej, mogąc proporcjonalnie mniej żądać w hurcie od polskich stacji. To realnie przekłada się na cenę końcową, jaką wydajemy w kasie. Obniżki mają trwać według prognoz co najmniej do końca roku.

Specjaliści twierdzą, że ostatnie tąpnięcie na rynku ropy jest świetną okazją do zarobku zarówno przez rafinerie, jak i właścicieli stacji. Mimo spadku ceny ropy o 20%, obniżki detaliczne jest nieproporcjonalne oraz następują ze sporym opóźnieniem.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%