Aktualnie czytasz:
Rekordowe ceny paliw na stacjach w Polsce: Już poniżej 5 PLN
5

Już pierwsze stacje benzynowe w Polsce oferują popularne 95 poniżej 5 PLN. Rekordzistą dzisiaj są „przymarketowe” dystrybutory w Gliwicach na ulicy Rybnickiej. Tam można dzisiaj tankować za 4.85 zł. Takich cen nie widzieliśmy od dawna.

Według ekspertów ropa na światowym rynku będzie nadal tanieć. Wkrótce cena za baryłkę osiągnie 80$ przez co główne polskie rafinerie – Orlen i Lotos nabywają ten surowiec dużo taniej, mogąc proporcjonalnie mniej żądać w hurcie od polskich stacji. To realnie przekłada się na cenę końcową, jaką wydajemy w kasie. Obniżki mają trwać według prognoz co najmniej do końca roku.

Specjaliści twierdzą, że ostatnie tąpnięcie na rynku ropy jest świetną okazją do zarobku zarówno przez rafinerie, jak i właścicieli stacji. Mimo spadku ceny ropy o 20%, obniżki detaliczne jest nieproporcjonalne oraz następują ze sporym opóźnieniem.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%