Aktualnie czytasz:
Prawo jazdy z internetu. Jak kupić prawo jazdy w internecie? Można spróbować w Czechach...
18

Prawo jazdy z internetu. Jak kupić prawo jazdy w internecie? Można spróbować w Czechach...

autor: Przemysław Borkowski31 lipca 2018

700 zł za każdą kategorię, 500 zł za prawo jazdy kategorii AM i zniżka jeśli wybierzemy kilka kategorii za jednym razem. Oczywiście wystarczy wysłać pieniądze i poczekać 2-3 tygodnie.

Kolejny serwis naciągający naiwnych. Były już prawa jazdy z Ukrainy, teraz dla odmiany prawa jazdy z Czech. Szybko, tanio i wygodnie. 

Osoby, które założyły stronę przykrywają się pod chwytliwymi hasłami walki z polskim systemem egzaminacyjnym. W sumie, jakby się wczytać, to w cale nie chcą zarobić - chcą pomóc zainteresowanym w uzyskaniu wolności. Wolności, bo posiadanie prawa jazdy jest wolnością. Oczywiście, pomoc ta nie jest totalnie bezinteresowna. Stąd niewielkie opłaty.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

To teraz w skrócie, dla wszystkich tych, co rozważają:

Oznacza to, że jeżeli już do osoby, która skusi się na zakup „prawa jazdy”, cokolwiek przyjdzie - każdorazowe posiadanie pseudo-dokumentu przy sobie to ryzyko 5 lat pozbawienia wolności. A kiedy już już oszuści zostaną zatrzymani, automatycznie jest się częścią sprawy toczonej przeciwko nim oraz zostaje założona sprawa przeciwko nam.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Tłumaczenie "bo ja nie wiedziałem" w sądzie nie przejdzie.

Nikt ich nie złapie? Cóż, na temat czeskich praw jazdy sprzedawanych online pisze obecnie każdy wielki portal w Polsce. Obstawiam, że w przeciągu kilku tygodni policja pochwali się pierwszymi zatrzymaniami. 

Źródło: AutoŚwiat.pl, Bezpiecznik.pl

CZYTAJ: Ukryte konsekwencje jazdy bez prawka

 

Jaka jest Twoja reakcja?
42%
21%
5%
18 Komentarze
1 2
 • Reno Van Gerven
  26 marca 2020 at 09:57

  i would like to buy a dutch driving license with am / b and a1 can we have contact via whatsapp? are the driving licenses officially registered with the CBR?

 • Roksana
  22 lipca 2020 at 18:29

  797684782 tel polecam. 3 tygodnie i papier odebralam z starostwa swojego

 • Karola
  12 sierpnia 2020 at 18:39

  W Polsce nieda się kupic , dobra da się ale koszt to 30tys. Nie piszcie do błaznów z pl bo to sami oszuści a ci co pisza bez zaliczek jak uj wyłudzają dane. Ja załatwiałam Z Anglii. I żyje