Aktualnie czytasz:
Prawo jazdy z internetu. Jak kupić prawo jazdy w internecie? Można spróbować w Czechach…
68976 7

Prawo jazdy z internetu. Jak kupić prawo jazdy w internecie? Można spróbować w Czechach…

autor: Przemysław Borkowski31 lipca 2018

700 zł za każdą kategorię, 500 zł za prawo jazdy kategorii AM i zniżka jeśli wybierzemy kilka kategorii za jednym razem. Oczywiście wystarczy wysłać pieniądze i poczekać 2-3 tygodnie.

Kolejny serwis naciągający naiwnych. Były już prawa jazdy z Ukrainy, teraz dla odmiany prawa jazdy z Czech. Szybko, tanio i wygodnie. 

Osoby, które założyły stronę przykrywają się pod chwytliwymi hasłami walki z polskim systemem egzaminacyjnym. W sumie, jakby się wczytać, to w cale nie chcą zarobić – chcą pomóc zainteresowanym w uzyskaniu wolności. Wolności, bo posiadanie prawa jazdy jest wolnością. Oczywiście, pomoc ta nie jest totalnie bezinteresowna. Stąd niewielkie opłaty.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

To teraz w skrócie, dla wszystkich tych, co rozważają:

Oznacza to, że jeżeli już do osoby, która skusi się na zakup „prawa jazdy”, cokolwiek przyjdzie – każdorazowe posiadanie pseudo-dokumentu przy sobie to ryzyko 5 lat pozbawienia wolności. A kiedy już już oszuści zostaną zatrzymani, automatycznie jest się częścią sprawy toczonej przeciwko nim oraz zostaje założona sprawa przeciwko nam.

Tłumaczenie „bo ja nie wiedziałem” w sądzie nie przejdzie.

Nikt ich nie złapie? Cóż, na temat czeskich praw jazdy sprzedawanych online pisze obecnie każdy wielki portal w Polsce. Obstawiam, że w przeciągu kilku tygodni policja pochwali się pierwszymi zatrzymaniami. 

Źródło: AutoŚwiat.pl, Bezpiecznik.pl

CZYTAJ: Ukryte konsekwencje jazdy bez prawka

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
45%
Interesujące
27%
heh...
9%
Że co?
9%
Grrrr!
0%
Smutne
9%
 • Just True
  31 lipca 2018 at 19:00

  Gdyby w tym kraju człowiek normalnie mógłby zdać egzamin to nie byłoby takich patologii

 • Zdjęcie profilowe Dawid181
  31 lipca 2018 at 20:50

  Ja mam prawko z Ukrainy kategorii A,B już dobre parę lat i nie narzekam. Fakt zapłaciłem prawie 2 tysiące ale wszystko pięknie

 • das
  1 sierpnia 2018 at 11:00

  Online to raczej oszustwo, ale można pojechać, zameldować się i zdać PJ poza PL. Zgodnie z prawem! Napisem ‚raczej’ bo może istnieje na świecie kraj wydający PJ choćby na motorowery na podstawie egzaminu online.

 • Iga
  2 sierpnia 2018 at 10:44

  Bardzo dobrze skoro leserom niechce sie ruszyć mózgownicą tylko szybko i myślą że legalnie dla mnie to nie był problem zdać prawko troche wysiłku trudu i udało się a nie wszystko na skróty…Powinni się wziąść za to już od dawna i pokazać że niema nic na skróty

 • eryss
  7 sierpnia 2018 at 14:54

  Takie prawa jazdy to dokumenty kolekcjonerskie.. na probę zamowiles z dokumencik pl i wyglada faktycznie jak oryginal. A to czy ktos na tym jezdzi to juz pozostawiam Wam.