Aktualnie czytasz:
Prawo jazdy z internetu. Jak kupić prawo jazdy w internecie? Można spróbować w Czechach…
7

Prawo jazdy z internetu. Jak kupić prawo jazdy w internecie? Można spróbować w Czechach…

autor: Przemysław Borkowski31 lipca 2018

700 zł za każdą kategorię, 500 zł za prawo jazdy kategorii AM i zniżka jeśli wybierzemy kilka kategorii za jednym razem. Oczywiście wystarczy wysłać pieniądze i poczekać 2-3 tygodnie.

Kolejny serwis naciągający naiwnych. Były już prawa jazdy z Ukrainy, teraz dla odmiany prawa jazdy z Czech. Szybko, tanio i wygodnie. 

Osoby, które założyły stronę przykrywają się pod chwytliwymi hasłami walki z polskim systemem egzaminacyjnym. W sumie, jakby się wczytać, to w cale nie chcą zarobić – chcą pomóc zainteresowanym w uzyskaniu wolności. Wolności, bo posiadanie prawa jazdy jest wolnością. Oczywiście, pomoc ta nie jest totalnie bezinteresowna. Stąd niewielkie opłaty.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

To teraz w skrócie, dla wszystkich tych, co rozważają:

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Oznacza to, że jeżeli już do osoby, która skusi się na zakup „prawa jazdy”, cokolwiek przyjdzie – każdorazowe posiadanie pseudo-dokumentu przy sobie to ryzyko 5 lat pozbawienia wolności. A kiedy już już oszuści zostaną zatrzymani, automatycznie jest się częścią sprawy toczonej przeciwko nim oraz zostaje założona sprawa przeciwko nam.

Tłumaczenie „bo ja nie wiedziałem” w sądzie nie przejdzie.

Nikt ich nie złapie? Cóż, na temat czeskich praw jazdy sprzedawanych online pisze obecnie każdy wielki portal w Polsce. Obstawiam, że w przeciągu kilku tygodni policja pochwali się pierwszymi zatrzymaniami. 

Źródło: AutoŚwiat.pl, Bezpiecznik.pl

CZYTAJ: Ukryte konsekwencje jazdy bez prawka

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
41%
Interesujące
24%
heh...
6%
Że co?
24%
Grrrr!
0%
Smutne
6%
 • Just True
  31 lipca 2018 at 19:00

  Gdyby w tym kraju człowiek normalnie mógłby zdać egzamin to nie byłoby takich patologii

 • Zdjęcie profilowe Dawid181
  31 lipca 2018 at 20:50

  Ja mam prawko z Ukrainy kategorii A,B już dobre parę lat i nie narzekam. Fakt zapłaciłem prawie 2 tysiące ale wszystko pięknie

 • das
  1 sierpnia 2018 at 11:00

  Online to raczej oszustwo, ale można pojechać, zameldować się i zdać PJ poza PL. Zgodnie z prawem! Napisem ‚raczej’ bo może istnieje na świecie kraj wydający PJ choćby na motorowery na podstawie egzaminu online.

 • Iga
  2 sierpnia 2018 at 10:44

  Bardzo dobrze skoro leserom niechce sie ruszyć mózgownicą tylko szybko i myślą że legalnie dla mnie to nie był problem zdać prawko troche wysiłku trudu i udało się a nie wszystko na skróty…Powinni się wziąść za to już od dawna i pokazać że niema nic na skróty

 • eryss
  7 sierpnia 2018 at 14:54

  Takie prawa jazdy to dokumenty kolekcjonerskie.. na probę zamowiles z dokumencik pl i wyglada faktycznie jak oryginal. A to czy ktos na tym jezdzi to juz pozostawiam Wam.