Aktualnie czytasz:
PIT 2017: wygraj skuter, samochód, rower lub konsolę za PIT
0

Duże miasta prześcigają się w pomysłach na zachęcanie podatników do złożenia zeznania PIT 2017. We Wrocławiu można wygrać elektryczne Zippy Volteno.

Zbliża się czas składania zeznania podatkowego,  a w raz z nim ruszyły kolejne pomysły na przekonanie podatników by swoje zeznania składali w dużych miastach w których pracują. W tym roku we Wrocławiu do wygrania w loterii będą skutery i rowery elektryczne:

Po badaniach przeprowadzonych na reprezentatywnej grupie wrocławian, nagrodą główną w tej edycji nie będzie samochód osobowy, a skutery elektryczne, rowery, karty Urban na przejazdy komunikacją miejską oraz vouchery uprawniające do korzystania z atrakcji turystycznych miasta takich jak zoo, Hydropolis, Aquapark czy Narodowe Forum Muzyki. Z ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców wynikało, że chcieliby, aby w loterii było więcej nagród, dlatego w tegorocznej edycji będzie ich aż 85 – mówiła dla Gazety Wrocławskiej Maja Berny reprezentująca ratusz.

To nie koniec. W Gdańsku do zgarnięcia jest hybrydowa Toyota Yaris, Xbox’y i karty podarunkowe. Jak dobrze zauważa Bankier.pl, w 2017 roku blisko 38% z podatku dochodowego zostanie w budżecie gminy w którym zostało złożone zeznanie. 380 zł na każde 1000 zł, wiec jest o co walczyć. Walczą też mniejsze gminy, które rozdają iPhony i sprzęt RTV.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

A ile można by było kupić skuterów, telefonów i konsol gdyby zlikwidować karę za pracowitość i przedsiębiorczość…

Foto: prodoradcy.pl

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%