Aktualnie czytasz:
Pierwszy raz na Quadzie dzięki Zipp: #4 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl
9

To był kolejny świetny pretekst do spróbowania zimą czegoś zupełnie innego. Czegoś co zostawia tym razem dwa ślady na… śniegu. Kawałek terenu, trochę białego puchu, debiutancki quad od Zipp to emocjonujące połączenie.

Oczywiście z perspektywy nowicjusza. Nie ukrywam, że to był mój pierwszy raz na quadzie. Nowa propozycja Zippa to 4×4 gonione silnikiem 300 ccm. Przez ten test właściwie do dziś nie podjąłem decyzji czy wolę w takich warunkach jeździć skuterem śnieżnym czy właśnie quadem. Jedno i drugie daje mnóstwo czystej frajdy i pozwala się wyżyć na długie godziny.

Półgodzinne obcowanie z tym sprzętem sprawiło, że mimo niskiej temperatury (-7) było mi naprawdę gorąco. Taki niewielki pojazd w rzeczywistości wymaga sporo wysiłku.

W całej tej euforii kompletnie nie zwróciłem uwagi na design czy wyposażenie tego sprzętu, stąd ocena jest stricte emocjonalna. Pozostałe elementy możecie ocenić sami oglądając to wideo. Mam nadzieję, że choć trochę przemycę Wam wrażeń tym nagraniem.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe paci
  26 stycznia 2016 at 17:47

  No i zasmakowałeś „ciekania” quadem;) ciężko komus kto nie próbował takiej zabawy opisać frajdę, ale może zgredy po tym filmie odrbine mnie zrozumieją bo ty Lechu już pczules i wiesz.zip fajny 4×4 rozlaczane wiec jak cena nie zabije to będzie mial branie; )

 • Zdjęcie profilowe anonim
  26 stycznia 2016 at 22:24

  Leszek się dzikolesił, a moja kobieta się ze mnie śmieje, jak się ślinię na widok wesołego miasteczka… :-)))

 • Zdjęcie profilowe paci
  27 stycznia 2016 at 00:38

  Bo tobie to wate culrowa chodzi i inne takie:D, to sie dziewcze śmieje.

 • Zdjęcie profilowe anonim
  27 stycznia 2016 at 06:24

  Ha, ha, ha…
  A te zabawy quadem na śniegu, to niby co to jest, jak nie wata cukrowa, tyle tylko, że wersja dla gościa po 40? :-)))

 • Zdjęcie profilowe paci
  27 stycznia 2016 at 07:54

  Taka zabawa to lepsza od siłowni,po 3 godz w ostrym terenie to Panie tyle kalorii idzie że hoho,od razu byś kilka kilo zgubił na takiej zabawce,ciężej jak na crossie,a swoją drogą to może i Lechu spróboje jakimś crossem w terenie:)
  Tak czy siak nie ma porównania do codziennej jazdy moto po miescie,tu były wygłupy na sniegu przez 30min i dostał popalić [w sęsie pozytywnym]

 • Zdjęcie profilowe anonim
  27 stycznia 2016 at 08:25

  Nie korzystam z siłowni od 1 klasy LO, czyli… długo 🙂 A i to było tylko wtedy, jak nie można było trenować na wodzie. Wolę polatać ze szpadlem i słupkami betonowymi po placu :-))) Ale taka zabawa na quadzie może skusić 🙂 Sąsiedzi by mnie z widłami pewnie ganiali… :-)))

 • Zdjęcie profilowe paci
  27 stycznia 2016 at 08:43

  Raczej by sie chcieli przejechać:)

 • Zdjęcie profilowe anonim
  27 stycznia 2016 at 09:55

  Nie sądzę. Po swoim terenie nie polatam, bo las (za gęsto), a po polu, to można dostać w kły (i słusznie) od właściciela. Pozostają gruntowe drogi, trochę tego w okolicy jest 🙂

 • sijin
  29 stycznia 2016 at 18:26

  Ojj ten ATV to nie najlepszy pomysl …czytajac opinie na forach UE to lekko piszac totalny kibel… z dala od tego szajsu.Zniknie z rynku szybciej niz zostanie rozrekalmowany. Po co ZIpp wpuszcza cos co inni wycofali :/ ???