Aktualnie czytasz:
Piaggio MP3: Trójkołowiec na trzy piątki
1

Ta konstrukcja Piaggio przypomina wóz kosmiczny zaprojektowany przez NASA do penetracji Marsa. Piaggio MP3 to maksi skuter na trzech kołach.

Unikatowość pojazdu polega na specjalnym systemie, który sprawia, że przednie koła wychylają się podczas pokonywania zakrętów. Zapewnia to genialną sterowność i bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas jazdy po śliskiej nawierzchni. MP3 to również skuter, który podczas postoju nie wymaga podpierania się nogami. System rozpoznaje kiedy stoimy i automatycznie blokuje koła. Genialne.

Ze względu na rozmiary mamy do dyspozycji potężny schowek i mnóstwo miejsca na nogi. Każdy, kto choć raz zasiądzie na ten model Piaggio zakocha się w tym sprzęcie. Zaporowa jest jednak cena. Najsłabsza wersja Piaggio MP3 z silnikiem 125 ccm kosztuje około 28 000 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

PS. Czy wiecie, że znana Wam już empetrójka występuje również w wersji hybrydowej?

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
80%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
20%
  • Zdjęcie profilowe edips2
    15 grudnia 2011 at 15:27

    „Ta konstrukcja Piaggio”? A w Wiki jak byk można wyczytać:

    „…W 2003 roku Italjet stał się niewypłacalny i był zmuszony zamknąć fabryki i sprzedać plany wielu maszyn w tym 3 kołowego Italjeta Scoop . Skuterowemu potentatowi Piaggio który we właściwym czasie zmienił nazwe Scoopa na Piaggio Mp3. Historia tego modelu została ukryta między innymi w wyniku marketingu…”