Aktualnie czytasz:
Nowe jednoślady NIU NGT oraz M+: Czy właśnie nadjeżdża era elektrycznego skutera? [wideo]
0

Ludzie na całym świecie codziennie tracą ok. pół godziny swojego czasu na stanie w korkach. Ekipa założycieli marki elektrycznych skuterów NIU postanowiła to zmienić.

Tak o marce NIU mówią Token Hu, współzałożyciel oraz Carl Liu, wice-szef designerów:

Wierzymy, że tak nie musi być, ale aby nie tracić czasu w korkach, potrzebne są odpowiednie pojazdy. Dlatego właśnie stworzyliśmy NIU.

Twój codzienny transport zmieni się na zawsze. W przeciągu ostatnich 2,5 roku posadziliśmy ponad 400 tysięcy osób na nowych skuterach elektrycznych w 27 krajach. Nasze pojazdy nakręciły już na koła ponad miliard kilometrów na całym świecie, co sprawiło, że NIU jest największym obecnie producentem smart skuterów. A dopiero się rozkręcamy!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

A teraz z niekrytą ekscytacją prezentujemy dwa nowe modele skuterów, które stworzyliśmy by spełnić potrzeby europejskiego rynku. Są to NGT oraz M+.

Wierzymy, że elektryczne skutery, to więcej niż transport, to nowy rodzaj poczucia wolności, który inspiruje do odblokowania pełnego potencjału twojego miasta. Jesteśmy nastawieni bardzo optymistycznie do miejskiego życia jakie niesie nam przyszłość. Dlatego trzy lata temu wystartowaliśmy w tę podróż, której celem jest transformacja miejskiego transportu. Jeśli jesteś gotów by uwolnić się od korków i zatłoczonego transportu miejskiego i pragniesz odkrywać nieznane ci dotąd strony twojego miasta, jeśli wierzysz, że twój wybór codziennego transportu może przynieść wielkie zmiany, to znaczy, że już czas by dołączyć do rewolucji NIU.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Nowe skutery elektryczne NIU

Mobilność, nowoczesność i ekologia? Nowoczesne pojazdy elektryczne swoją miejską funkcjonalnością potrafią zaskoczyć nawet najbardziej zatwardziałych motoryzacyjnych konserwatystów. Oto przykład jak inżynierowie NIU widzą przyszłość miejskiego transportu. A Wy co sądzicie o takich pojazdach? Mają sens w mieście?

Opublikowany przez Jednoślad.pl Poniedziałek, 7 września 2020

NGT i M+ zostały wyposażone w markowe podzespoły. Są nimi silnik elektryczny Bosch oraz wyjmowana bateria Panasonic. Używając dedykowanej aplikacji, możesz połączyć swój skuter ze smartfonem i mieć kontrolę nad najważniejszymi parametrami pojazdu – jak na przykład bezpieczeństwo. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS możesz zawsze namierzyć swój skuter w czasie rzeczywistym. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, jeśli twój skuter porusza się bez twojej wiedzy. Aplikacja poinformuje cię także o stanie baterii oraz danych dotyczących twojej jazdy.

Model NGT został stworzony dla tych, którzy żyją na wysokich obrotach. Potrzebna ci moc i prędkość? NGT z łatwością wykręca 70 km/h – idealnie na szybsze odcinki miejskich arterii. A zasięg na jednym ładowaniu powyżej 100 km, pozwoli na jeszcze większą swobodę. NGT jest wyposażony w dwie wyjmowane baterie, dzięki temu pewność oraz elastyczność ładowania zostały wprowadzone na całkowicie nowy poziom. Technologia szybkiego ładowania pozwala na pełne naładowanie akumulatora w zaledwie 3,5 godziny, co oznacza maksymalny zasięg jeszcze przed lunchem.

Z kolei model M+ został zaprojektowany specjalnie dla osób lubiących podróżować we dwoje. Jeśli nie jesteś fanem maxi skuterów, smukły i stylowy M+ to idealny wybór. Jego bateria jest lekka i łatwa w przenoszeniu, wbudowany tempomat pozwala na jeszcze bardziej wygodną jazdę poza miejskim centrum – dając dodatkowe punkty do komfortu, a cztery wersje kolorystyczne pozwolą wybrać tę, która najlepiej pasuje do twojego gustu. M+ to nie tylko skuter. To towarzysz codziennych podróży, który dopasuje się do twojego stylu życia. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%