Niezwykłe Bałkany Marcina Prokopa: odcinek pierwszy już w sieci

Prokop na Tygrysie w pogoni za burkami

W skrócie
  • Niezwykłe Bałkany Prokopa: pierwszy odcinek nowego serialu już online!
  • Bałkany na motocyklu okiem telewizyjnego celebryty. Zapowiada się fajnie podana przygoda

Bałkany to przepiękny i niezwykle zróżnicowany region na mapie Europy. Wielokulturowość, morze, wyspy, góry i jeziora. Znane kurorty i dzikie nieodkryte jeszcze zakątki. A wśród tego wszystkiego polski celebryta, znany nie tylko z telewizji śniadaniowej oraz jego tajemniczy brat na dwóch Triumphach Tigerach 1200. 

Tak, Marcin Prokop jeździ na motocyklu. A sprawa dla niego wcale nie jest taka łatwa, bo przy wzroście wybitnie koszykarskim, nie każda maszyna okazuje się wystarczająco „przestronna” by nie tylko nie wyglądać jak goryl Magilla na wrotce, ale też by znaleźć po prostu komfort – zwłaszcza w dalekiej podróży. Na szczęście konkretna aparycja nowego Tigera 1200 sprawia, że motocykl, nawet przy Marcinie (i na odwrót) wygląda foremnie.

Niezwykłe Bałkany na Tigerze 1200

Wyprawa motocyklowa na Bałkany to dla wielu polskich motocyklistów cel tych pierwszych, jak i kolejnych podróży. Z jednej strony jest bliżej niż do Portugalii, z drugiej równie (a czasem nawet bardziej) egzotycznie. Nic więc dziwnego, że Marcin Prokop, będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce, a także zapalony podróżnik, wybrał właśnie ten kierunek na swoją motocyklową wyprawę, która ma pokazać jak niezwykłe mogą być Bałkany z siodła motocykla.

Duża dawka humoru i towarzystwo tajemniczego „Bebka” dodają serialowi animuszu. Nowy serial Marcina Prokopa to propozycja idealna na wieczorny relaks. Wideo jest tak dobre, że niewiele brakuje mu do naszych jednośladowych produkcji! Czekamy zatem na premierę kolejnego odcinka.

Przeczytaj także:

Triumph Tiger 1200 2022: Czy BMW R 1250 GS powinno zacząć się bać? [zdjęcia, dane techniczne, opinia, cena]

Już pierwszy odcinek pokazał, że mamy do czynienia, z ciekawie podanym, lekkim kinem o motocyklowo-podróżniczym zabarwieniu. Nie brakuje spotkań z lokalną społecznością, kuchnią i miejscami nie tylko tymi znanymi z pocztówek. Wiecie co to jest burek? Jeśli nie, to zachęcamy do kliknięcia „play” na pierwszym odcinku przygodowego serialu Niezwykłe Bałkany Prokopa. Naszym zdaniem warto.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Czytaj dalej

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button