Niedrogi zestaw turystyczny na moto. Komplet SECA za 1500 zł

1500 zł na komplet motocyklowej odzieży turystycznej? Sprawdzamy, co przygotowała dla nas polska SECA. 

Ile musi kosztować komplet uniwersalnej odzieży turystycznej na motocykl? 1000? 2000? 3000 zł? Postawiliśmy sobie za cel zebranie kompletu odzieży w granicach 1500 zł (ale z butami i rękawicami). Bardzo ważnym aspektem była oczywiście uniwersalność, dlatego do naszego zestawienia dobieraliśmy odzież, która spisze się także dobrze na mieście.

Kurta SECA Discovery II

Kurtka SECA Discovery II to bestseller, który idealnie wpisuje się w nasze potrzeby. Trójwarstwowa, tekstylna kurtka poradzi sobie z niższymi temperaturami czy opadami deszczu. Za odpowiedni komfort cieplny dba membrana Humax (8000 mm), która da radę w deszczu i przy mocniejszym wietrze. W standardzie także ocieplająca podpinka. Gdy jednak zrobi się cieplej, podpinkę można wypiąć i skorzystać z systemu wentylacji RespirAir+. 

O bezpieczeństwo dbają certyfikowane ochraniacze na barkach i łokciach Betec oraz możliwość zastosowaniach protektora pleców. I teraz ciekawostka: protektory Betec wydzielają delikatny zapach (przez dwa lata). Kurtkę uszyto z odpornego na przetarcia materiału DuraTec, a na jej powierzchni zastosowano odblaski ReflexLite. Dostępna jest w dwóch kolorach, czarnym i tytanowym. Zabójczo wygląda zwłaszcza ten drugi (na zdjęciach). SECA Discovery II posiada zamek 360 do spięcia ze spodniami.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Właśnie, jakie spodnie? Np. SECA Rayden III. Uszyte z materiału DuraTec, posiadają homologowane protektory kolan, możliwość zastosowania protektorów bioder i wypinaną membranę Riessa. 

Spodnie SECA 2019 

Najciekawszą nowością jeśli chodzi o spodnie SECA są spodnie Hybrid II, zwłaszcza w kolorze tytanowym. Hybrid posiadają nowoczesne technologie z materiałem DuraTec i MeshProtecto na czele. Dodatkowo wyposażone są w ochraniacze kolan i możliwość zastosowania ochraniaczy bioder. W standardzie w pełni wypinana podpinka i oczywiście wypinana membrana Reissa. Na pośladkach zastosowano wzmocnienia ze skóry. Spodnie posiadają zamek 360 i można łączyć je z dowolnymi kurkami SECA posiadającymi zamki 360. 

Spodnie dostępne są w wielu konfiguracjach, z przedłużaną lub skracaną nogawką. Hybrid II można kupić w wersji dla kobiet i mężczyzn. To świetna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę na dłuższych trasach.

SECA Hybrid II

Nieco tańsze spodnie Hakama III przypadną do gustu turystom, także tym jeżdżącym w lekkim terenie. Zewnętrzne kieszenie cargo to świetne rozwiązanie w podróży. Do tego oczywiście DuraTec, membrana i wypinana podpinka.

Spodnie SECA Hakama III

Więcej na SECA.com.pl

[trending]

 

Czytaj dalej

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button