Romet RR 50/125: Pierwsze zdjęcia

Romet w sezonie 2012 chce wprowadzić motorower i motocykl o pojemnościach kolejno 50 i 125 ccm. Oba mają nawiązywać do zwyczajowo zwanych "ścigaczy". RR wyglądają niezwykle rasowo i dojrzale.

Romet RR 50
Romet RR 50

Obie konstrukcje są ze sobą spójne pod względem designu. Po dokładniejszym przyjrzeniu się dostrzegamy większe rozmiary silnika 125. Seria RR wyposażona jest w podwójny przedni reflektor, który powinien zapewnić nie tylko dobre doznania estetyczne, ale również zapewniać dobrą widoczność po zmierzchu.

Z bliska oba pojazdy będzie można zobaczyć początkiem marca na Targach Motocykli i Skuterów w Warszawie. Wtedy być może dowiemy się więcej na temat ceny nowych elementów kolekcji Rometa.

Co myślicie o nowej propozycji polskiego producenta?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

 

Inne publikacje na ten temat:

12 opinii

  1. Jak dla mnie cienka opona z tyłu i niestety do zdjęcie 125 ccm a nie 50 ccm. Szkoda że nie podali rozmiarów opon i ogólnych wymiarów motorka, mam wrażenie, że nie mają czym się chwalić. Dziwne, że niby producent a nie ma danych :).

  2. Ciekawa propozycja, bardzo przypominająca stylistyką honde cbr 125, czasza jest chyba czysto zerżnięta z cbr’ki. Hmm… to na pewno daje swojego uroku i sprawia, że jest dobrą konkurencją Pro 50, jak dla mnie romet wypada o wiele lepiej, może oprócz opon tutaj też designerzy skrzydlastych pokusili się o wzorowanie na japońcach. Jeden mankament mnie razi ,który dotyka mnie w większości chińskich produkcjach czyli brak chłodnicy, raz że silnik się szybko poci przy wyższych prędkościach, dwa że estetyka na tym też bardzo cierpi, lecz na czymś trzeba zaoszczędzić. Na pewno na plus będzie cena, no i spalanie, lecz jak reszta hmmm…? Zobaczę jak się nim kiedyś przyjadę

  3. Po zdjęciu nie widać dobrze czy jest lepszy od pro 50 jeśli chodzi o wygląd. Opony z tyłu znowu chude jak to w Romecie. Tutaj wygląda ciekawie ale chyba pro 50 to nie przebije.
    Zipp X Race pewnie będzie lepszy od zippa pro 50 🙂
    X Race ładny design i gruba tylna opona z tego co widać na zdjęciu.
    Tylne koło w motorowerach musi być!!!! xd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button