Motorower Junak 901 przejechał 130 000 km. W uznaniu Almot wymienił go na nowy

Nie ukrywamy, że sami jesteśmy zaskoczeni takim przebiegiem, jaki uzyskał właściciel motoroweru Junak 901 z Tychów. Jednak ten wynik jest w pełni wiarygodny - podkreśla Almot w przesłanym do Skuterowo.com komunikacie prasowym.

Dość rzadko słyszy się o takich przebiegach, nawet w przypadku motocykli. Junak 901 to motorower, którego właścicielem jest Xsawier. Ekipa Junaka wybrała się do Katowic, aby zobaczyć na własne oczy ten jednoślad i poznać jego historię.
Tę przybliżył Andrzej Długaj, który prowadzi autoryzowany punkt serwisowy marki Junak w Tychach na ulicy Owczarskiej. To właśnie w tym miejscu kupiony i przez cały przebieg serwisowany był główny bohater naszego spotkania, który przejechał bez większych problemów ponad 130 000 km. Trzeba też dodać, że w tym czasie Junak uczestniczył w 3 kolizjach. Ponadto po przekroczeniu setki tysięcy dokonano wymiany tłoka na skutek jazdy bez oleju. Ostatnio podziękowała też linka sprzęgła. Prócz tego według zapewnień nie dokonywano innych czynności poza przeglądami i wymianą elementów eksploatacyjnych.

Na wieść o tym egzemplarzu Junaka 901 postanowiliśmy wyrazić swoje uznanie obecnemu właścicielowi tego motoroweru. Zadzwoniliśmy do Xawiera i poinformowaliśmy go o naszej jedynej słusznej decyzji. Wymieniamy sprzęt na nowy. W imieniu Junaka o przekazanie nowego sprzętu poprosiliśmy Pana Andrzeja. To m.in. za jego sprawą dowiedzieliśmy się o tym wyjątkowym egzemplarzu. Moment wręczenia kluczyków do fabrycznie nowego Junaka 901 chyba dla nas wszystkich był nieco... wzruszający. Za sprawą takich chwil upewniamy się, że Warto robić to co robimy i być otwartym na tych wszystkich, którzy mają wspólną pasję...

- pisze Almot w przesłanym komunikacie prasowym.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Trzymamy kciuki za nowego Junaka 901 i Xawiera. Mamy nadzieję, że motorower powtórzy rekord poprzednika.

Inne publikacje na ten temat:

12 opinii

  1. tzn tłok wymieniony przy 120 000 to jóż jest niezła lipa a pierścienie mianowicie rozumie że także wytrzymały 120 000 heh a zawory a wałek rozrządu a łańcuszek rozżądu który powinno się wymieniać co 15 000 . 136 000 nie wytrzyma wał zapomniałeś dożuwać że wymieniłeś wszystko ze 4 razy czyli jakieś 35 000 po każdej po każdym generalnym kapitalnym remoncie to i tak wiele jak na taką chińską podróbkę. dziwne ze jeszcze nikt z użytkowników was porządnie nie pojechał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button