Motokoce.pl na V OWMiS już od piątku

Publikacja Sponsorowana

Motokoce.pl – SEZON CAŁY ROK! Od początku naszej przygody z branżą jednośladów, takie właśnie przyświeca nam motto. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, spora część naszej oferty skierowana jest do każdego użytkownika jednośladu, który chciałby zwiększyć komfort poruszania się swoim pojazdem w czasie niepogody lub dokuczliwego chłodu. Proponujemy rewolucyjne rozwiązania, pozwalające na używanie skutera lub motocykla do 10 miesięcy w roku, nawet w naszym klimacie.
Na przestrzeni lat, oferta dystrybuowanych przez nas produktów powiększyła się również o inne akcesoria, kierowane nie tylko do skuterzystów, z którymi jesteśmy kojarzeni w pierwszej kolejności, ale również motocyklistów. Wśród produktów, które posiadamy w swojej ofercie dystrybucyjnej znajdują się:

Motokoce – Specjalne okrywy na nogi i korpus, chroniące użytkowników skuterów i motocykli przed chłodem i deszczem. W ofercie mamy przede wszystkim motokoce najpopularniejszego producenta tego typu produktów – Tucano Urbano. Są to najwyższej klasy motokoce, posiadające opatentowane rozwiązania, i co najważniejsze, dedykowane do danego modelu pojazdu.

Motomufki – Są to swego rodzaju rękawice montowane na pojeździe, które pozwalają na znaczne zwiększenie komfortu użytkowania jednośladu w chłodne dni, gdy wiatr i niska temperatura powodują zmarznięcie palców, często uniemożliwiając kontynuację jazdy, nawet mimo ciepłych rękawic.

Odzież miejska – Zaprezentujemy też odzież Tucano Urbano, która jest zupełnie świeżą ofertą na polskim rynku. Są to ciuchy przeznaczone dla użytkowników skuterów i motocykli, które cechują się modnym designem, przy zachowaniu wszelkich właściwości, potrzebnych motocyklistom do bezpiecznego poruszania się swoimi pojazdami. Elegancka i stylowa odzież Tucano Urbano eliminuje konieczność przebierania się po dotarciu do biura, czy na spotkanie, a przy tym może być wyposażona w protektory i jest wiatroodporna i wodoodporna.

Bielizna termoaktywna – Odzież termoaktywna Tucano Urbano zdobywa powoli pozytywne recenzje. Na tegorocznej Wystawie Motocykli i Skuterów zaprezentujemy również ten rodzaj asortymentu.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Elektrociuchy – Posiadamy również w ofercie całą gamę profesjonalnej odzieży ogrzewanej elektrycznie marki KLAN, która pozwala na użytkowanie motocykli i skuterów nawet w najzimniejsze dni, bez uczucia dyskomfortu. Wystarczy jedynie podpiąć przewód zasilający do akumulatora, aby pozbyć się na dobre uczucia zimna i dyskomfortu.

Kaski LEM – Kaski otwarte typu jet, które swoim designem i stylem przyciągają coraz większe grono zwolenników. Na tegorocznych targach postaramy się zaprezentować większość popularnych modeli tego producenta.

Kaski Tucano Urbano – Jest to nowość na polskim rynku, Wykonane z włókna szklanego kaski, o specjalnie wyprofilowanej szybie świetnie sprawdzają się również przy większych prędkościach i w podróży. Ich dopasowanie i jakość wykonania zadowolą nawet najbardziej wybrednych.

Torby tekstylne LEM – Wykonane z bardzo wytrzymałego poliestru 1200 torby mogą być montowane na pojeździe na jeden z czterech sposobów. Podstawy mocujące i torby oferowane są osobno. Można mocować je na siedzeniu pasażera, na zbiorniku paliwa na pasy lub magnes oraz na opatentowany przez LEM Slide System, czyli system mocowania torby do śrub wokół wlewu paliwa.

Zabezpieczenia LUMA – Jest to pełna gama zabezpieczeń wszelkiego typu, służących temu, aby nasz pojazd był zawsze tam, gdzie go pozostawiliśmy. Na tegorocznych targach zaprezentujemy nowe rozwiązania, łączące przystępną cenę z wysoką jakością.

Zestawy słuchawkowe Twiins – to prostota użytkowania w przystępnej cenie. Dzięki zestawom słuchawkowym Twiins, działającym w technologii Bluetooth, zawsze pozostaniesz w kontakcie z bliskimi Ci osobami.

Wymienione produkty (i nie tylko) zostaną zaprezentowane na stoisku 7B na tegorocznej V Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie. Serdecznie zapraszamy też na www.motokoce.pl oraz na na www.facebook.com/motokoce, gdzie oprócz dobrej zabawy można wziąć udział w konkursach i wygrać ciekawe nagrody.

Publikacja Sponsorowana

 

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button