Motocykle Suzuki w jeszcze niższej cenie – wyjątkowe promocje na wybrane modele z roczników 2022 i 2023

SALE, PRODEJ, 销售, WYPRZEDAŻ, VENDITA, VERKAUFT!!!

W skrócie
  • Zima nie musi być nudna - skorzystaj z promocji przygotowanych przez Suzuki i kup nowy motocykl!
  • Producent jednośladów z Hamamtsu obniżył ceny modeli z rodziny V-Strom oraz GSX-8S
  • Lepszych okazji cenowych nie będzie - szczegóły promocji znajdują się na oficjalnej stronie Suzuki lub bezpośrednio o dealerów

Koniec sezonu zbliża się nieubłaganie, ale jesienna aura od wielu lat kojarzy się nam przede wszystkim ze sporymi promocjami, którymi raczy nas wielu producentów. Suzuki również przygotowało wyjątkowe obniżki cen na wybrane modele z 2022 i 2023 roku – lepszej okazji na wymianę dwóch kółek nie będzie!

Japoński producent motocykli z Hamamatsu rok 2023 z pewnością zaliczy do bardzo udanych, a wszystko za sprawą wielu nowych premier, które dosadnie poruszyły motocyklowy świat. Gama została znacznie odświeżona, a na rynku pojawiły się zupełnie nowe jednoślady, które szturmem rozpoczeły walkę, zresztą bardzo udaną, w wielu segmentach. Sezon motocyklowy niestety wielkimi krokami zmierza już ku końcowi, jednakże trzeba przyznać, że aura w Polsce w tym roku była wyjątkowo łaskawa, a pogoda na przełomie września i października wręcz namawiała do jazdy na dwóch kółkach.

Zanim jednak wasze motocykle trafią do garaży, aby przeczekać zimę, warto jest jeszcze przez chwilę zastanowić się, czy aby nie jest to dobry moment na zmianę naszej dotychczasowej maszyny? Suzuki chce pomóc w podjęciu tej decyzji i proponuje spore rabaty na modele z rodziny V-Strom oraz GSX-8S! Lepszej okazji na kupno już nie będzie, a tak jak szybko minął ten rok motocyklowy, tak szybko wrócą pierwsze promienie wiosennego Słońca.

Najważniejsze informacje:

  1. Suzuki proponuje wyjątkowe promocje na modele z rodziny V-Strom oraz GSX-8S! Atrakcyjne rabaty na motocykle z 2022 i 2023 roku!
  2. Koniec sezonu nie musi oznaczać nudy – to idealny czas na zmianę motocykla!
  3. Jechać, oglądać, kupować, korzystać!

Dla wszystkich fanów prawdziwej przygody, globtroterów, podróżników i motocyklistów, dla których żadne warunki na drodze nie są straszne, mam świetną wiadomość, gdyż promocyjne ceny objęły rodzinę V-Strom we wszystkich dostępnych w ofercie odmianach silnikowych. Teraz znacznie taniej kupicie zarówno dobrze znane i bardzo popularne maszyny DL650 i DL650XT, jak i uwaga, gorące nowości japońskiej marki zaprezentowane w ciągu ostatnich kilku miesięcy, czyli DL800DE, DL1050 i DL1050DE. Trzymajcie się, bo czas na liczby – najtańszy Dl650 z rocznika 2023 kosztuje jest w sprzedaży już za 37 500 zł brutto! Topowe DL1050 i DL1050DE z roczników 2022 oferowane są w cenie 61 900 zł i 66 900 zł. Z kolei modele z dwucylindrowymi silnikami rzędowymi wycenione zostały na 52 900 zł za motocykl z rocznika 2022, a DL800DE z rocznika 2023 to koszt 53 900 złotych.

To oczywiście nie jest koniec promocji, gdyż Suzuki dba również o tych, którzy lubują się w nakedach – o najnowszej premierze z Hamamatsu, czyli GSX-8S, możecie przeczytać w poniższym teście, gdzie wnikliwie sprawdził go Piotrek:

Nowe Suzuki GSX-8S: Nie tego się spodziewałem [cena, zdjęcia, wideo, dane techniczne]

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Jeżeli najnowszy GSX-8S skradł wasze serce, a wy macie jakikolwiek dylemat to już śpieszę z wyjaśnieniem – to jedyny moment na jego zakup w cenie 39 900 złotych zupełnie nowego motocykla, bez żadnego przebiegu na wyświetlaczu TFT i do tego z tegorocznej produkcji. Taniej już nie będzie…

Jeżeli zainteresowały was obniżki cen przygotowane przez Suzuki to zapraszamy was do zapoznania się ze szczegółami promocji, które dostępne są na stronie www.suzuki.pl/moto lub bezpośrednio o dealerów motocykli z Hamamatsu. Pamiętajcie jednak, że liczba jednośladów objętych atrakcyjną ceną jest ograniczona, dlatego nie traćcie czasu i zróbcie roszady w waszym garażu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button