Marcin Najman zorganizuje walkę z udziałem motocyklistów. Tego w MMA jeszcze nie było

Marcin Najman zapowiedział sensacyjną walkę podczas swojej gali (VIP-MMA). W oktagonie zmierzy się dwóch żużlowców. Kto to będzie?

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów związanych ze sportem, Marcin Najman w ostatnich tygodniach nie przestaje zaskakiwać. Najpierw swoim skandalicznym zachowaniem podczas gali FAME MMA, a następnie wypowiedziami w mediach społecznościowych. To nie koniec. Najman zapowiedział coś, czego nie spodziewał się nikt.

Żużlowcy na gali Marcina Najmana. To naprawdę się dzieje!

El-Testosteron obiecał, że na pierwszej organizowanej przez siebie gali zmierzy się dwóch... żużlowców. Najman zapewnia, że jego celem było zorganizowanie walki jakiej jeszcze nie widział nikt:

- Postanowiłem zrobić coś, czego w polskich freak-fightach jeszcze nie było, czyli walkę dwóch żużlowców. (...) Wiecie dobrze, że ja żużel bardzo lubię od dziecka. To pierwszy sport, którym się bardzo pasjonowałem. Pisało do mnie wielu żużlowców, że chcą walczyć na tego typu gali, dlatego postanowiłem, że to zrobię. Zrobię pierwszą walkę żużlowców w formule MMA!

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

-obiecał w swoim filmie na YouTubie Marcin Najman.

Do pojedynku żużlowców, według zapewnień organizatora dojdzie na pierwszej gali VIP-MMA. Walka odbędzie się 13 lutego, a sama gala rozpocznie się o godzinie 19.30. Do tej pory nie ujawniono lokalizacji wydarzenia.

 

Na chwilę obecną nie znamy również nazwisk sportowców. Nie mamy również pewności, że chodzi o Polaków oraz nie wiemy czy chodzi o żużlowców aktywnie biorących udział w zawodach, czy o zawodników emerytowanych. Najman zapewnia w swoim filmie, że w sprawie udziału w gali pisało do niego wielu przedstawicieli czarnego sportu. O kogo dokładnie chodzi? Bokser zapewnia, że o szczegółach poinformuje w przyszłym tygodniu.

Co do nazwisk, to wkrótce się dowiecie. Rozmawiam z kilkoma zawodnikami. Ci, który byliby jeszcze chętni i dostaliby pozwolenie na taką walkę z klubu, to niech też się odzywają. Zobaczymy, które nazwiska będą najbardziej ciekawe, bo może to będzie jedna a może dwie walki żużlowców. Myślę, że kibice czarnego sportu będą zadowoleni.

-dodał Najman.

Ostania walka Najmana?

Bokser postanowił zorganizować galę MMA na własny rachunek, po tym jak został usunięty z szeregów Fame MMA. Do dyskwalifikacji doszło w związku z nagannym zachowaniem pięściarza w trakcie walki z "Don Kasjo". Przypomnijmy: zawodnicy stanęli w oktagonie do walki na zasadach bokserskich. Najman po ostrym ataku Don Kasjo, nie wytrzymał i zaatakował nogi zawodnika, aby po chwili go przewrócić. Zawodników rozdzielił sędzia, a Najman otrzymał ostrzeżenie. Po wznowieniu walki, Najman po raz kolejny złamał ustalone zasady walki, pojedynek przerwał sędzia. Między zawodnikami doszło do potyczki słownej oraz szarpaniny.

13 lutego odbędzie się również pożegnalna walka - tak przynajmniej obiecuje organizator. El-Testosteron zmierzy się z Szymonem Wrześniem znanym szerzej jako "Taxi Złotówa". Na gali miała pojawić się również Ewa Piątkowska. Polska zawodniczka wycofała się jednak z gali na skutek odniesionej kontuzji. W związku z jej absencją Najman obiecał publiczności walkę jakiej jeszcze nie było w polskim freak-fight, dlatego już niebawem w oktagonie zmierzy się dwóch żużlowców.

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button