WSK M06 z 1958 roku może być twoja! Jedna ciekawszych aukcji WOŚP dobiega końca!

Grupa Beskid Moto przekazała wspaniale odrestaurowany motocykl WSK M06 na cel charytatywny aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możesz dzięki temu nie tylko stać się posiadaczem unikalnej maszyny, ale także wesprzeć ekipę Jurka Owsiaka w walce o lepsze jutro pacjentów laryngologii i otolaryngologii.

Klub BeskidMoto to grupa pasjonatów motocykli i motoryzacji, która postanowiła mocno zaangażować się w tegoroczną Orkiestrę. Pomysł powstał już podczas 28 finału, a poszukiwania odpowiedniego egzemplarza zakończyły się sukcesem. motocykl WSK M06 z 1958 roku, był dość mocno zdekompletowany, ale za to był to egzemplarz w fabrycznym bardzo rzadkim malowaniu w ciemno niebieskim kolorze. Wspólnymi siłami całego klubu udało się odrestaurować maszynę, przy czym kładziono naprawdę duży nacisk na oryginalność wszystkich części i restaurację sprzętu zgodnie ze sztuką. WSK M06 1958r

W ramach renowacji został wykonany kompleksowy remont silnika, a zdecydowana większość części jest nie młodsza niż 62 lata!

Prototypy WSK. Polskie motocykle, które nigdy nie trafiły do seryjnej produkcji

❤❤❤ WSK na WOŚP ❤❤❤

Jeszcze tego nie grali !
⭐ 15.100 zł ⭐- to obecna kwota z licytacji.

Ale My 🥁🎶gramy, bo Gramy z…

Opublikowany przez BeskidMoto Piątek, 22 stycznia 2021

Inne publikacje na ten temat:

Projekt odrestaurowania motocykla dla WOŚP-u spotkał się z tzw. lawiną dobra. Podczas poszukiwania części ekipa BeskidMoto trafiła na wspaniałe osoby oraz firmy z całej Polski, które, gdy tylko dowiedziały się o projekcie, zaoferowały swoje usługi bez gratyfikacji, lub po prostu ofiarowały części. Piękna historia, która może mieć jeszcze piękniejszy koniec. A może to Ty dołożysz swoją cegiełkę biorąc udział w licytacji? WSK M06 1958r

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Licytowana WSK M06 zostanie przekazana nowemu właścicielowi, w stanie gotowym do jazdy po drogach publicznych, z kompletem dokumentów.

WSK M06 z 1958 roku na aukcji WOŚP – LINK

Aukcja kończy się za 10 dni, jest więc jeszcze szansa powalczyć o wspaniałą i unikalną WSK M06 z 1958 roku!

WSK M06 1958r

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button