Aktualnie czytasz:
Krótki, ale wielki test najtańszego kasku motocyklowego za 19.90 PLN
4

Już dziesiątki razy pisaliśmy o kupowaniu tego badziewia, ale patrząc na zainteresowanie na aukcjach jesteśmy w szoku! Sprzedaż takiego „kasku” to złoty interes, bo tych misek schodzą dziesiątki na każdej aukcji. My kupiliśmy 3 tego typu skorupy i zapłaciliśmy więcej za przesyłkę, niż towar.

A tak na serio… To nie jest kask. To jest miska na pranie wypełniona styropianem. Jazda w czymś takim jest bardziej niebezpieczna niż prowadzenie moto z gołą głową. Dlaczego? Bo to daje błędne poczucie bezpieczeństwa. A i tak dostaniemy mandat w razie kontroli. Bo to nie jest kask. To zabawka bez homologacji drogowej. Nie chodzi mi tutaj tylko o mandat za jazdę w czymś takim, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Taka plastikowa skorupa nie ma atestów i często podczas wypadku potrafi ranić nasze ciało, a nawet przebić tętnice szyjne.

Skrają głupotą jest jazda w czymś takim. Tutaj nawet zapięcie wykonane jest z plasterka plastiku, który po mocniejszym pociągnięciu się urywa. Dodatkowo okropnie zraża smród – to adekwatne słowo. Otwarcie paczki od kuriera skutkuje tym, że dalej wietrzymy biuro.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Krupek
  17 czerwca 2015 at 21:20

  Ja nie wiem o co Wam w tym teście chodzi przecież to nie ma spełniać swoich funkcji tylko ma być tanie nie ważne że ludek który to kupi zrobi sobie papkę z mózgu

 • Zdjęcie profilowe pustelnig
  30 lipca 2015 at 19:09

  Lepiej dołożyc te 80 zł i kupić w salonie jakiś najtańszy model. Strach w takim czymś jezdzić!

 • wolfgang
  9 sierpnia 2015 at 14:11

  Za sprzedaż takiego gówna powinni kolesie którzy tym handluja powinni dostawać po min 5 lat paki , a gość który w tym jeździ tez powinien zostać uhonorowany MANDATEM z naprawdę wyyyysokiej półki

 • bob
  23 września 2015 at 18:56

  Jakiś pedał wymyślił taki kask!!!