Junak rusza z konkursem: Wiosna na okrągło. Zwracamy kasę za Twój jednoślad.

Sprawdź szczegóły!

W skrócie
  • Już 24 maja Junak staruje z kolejną edycją konkursu, w której za zakup jednośladu ze stajni marki można wygrać zwrot gotówki za zakupiony jednoślad.
  • Poznaj zasady konkursu i czas trwania akcji.

Już 24 maja Junak staruje z kolejną edycją konkursu, w której za zakup jednośladu ze stajni marki można wygrać zwrot gotówki za zakupiony jednoślad. W poprzedniej edycji, która miała miejsce wczesną jesienią 2023 roku, wyłoniono 3 szczęśliwców, którzy otrzymali pełny zwrot kasy.

Junak. Wiosna na okrągło.

Rzućmy okiem na tegoroczną edycję konkursu. W tym roku szansę na pełny zwrot gotówki ma także trójka wygranych. Edycji przyświeca ideaa przedłużenia sezonu wiosennego i cieszenie się nią w pełni. Jesteśmy ciekawi, co z wygraną zrobią zwycięzcy tegorocznej edycji?

My zapewne wydalibyśmy kasę na paliwo, albo nowy model.

Zasady konkursu i czas trwania akcji.

Miłośnicy marki, którzy zakupili jednoślad marki Junak (skuter, motorower, motocykl) mają szansę na wygraną jeżeli:

    1. Kupią wybrany jednoślad marki Junak.
    2. Zapoznają się z regulaminem i zarejestrują zakup na stronie marki, pod tym linkiem: https://www.junak.com.pl/na-okraglo/
    3. W formularzu konkursowym, umieszczonym na stronie https://www.junak.com.pl/na-okraglo/ podzielą się zdjęciem swojego Junaka oraz odpowiedzą na trzy pytania konkursowe.

Powyższe punkty wypełnią w dniach trwania akcji tj. 24.05-21.06. Szczęśliwców wyłoni komisja, rozpatrując orygnialność odpowiedzi i zdjęć oraz wypełnienie warunków konkursowych. Wyniki zostaną ogłoszone na social mediach marki: https://www.facebook.com/PolskiJunak

Zastanawiasz się nad zakupem jednośladu tej marki? Konkurs kusi! Na naszym kanale YouTube, SM i blogu znajdziesz sporo materiałów.

Przeczytaj najnowszy artykuł o nowości Junaka: M12 Vintage 400.

Junak M12 Vintage 400 2024. Do stajni Junaka dołącza trzeci motocykl o pojemności 400 cm3.

Zmęczony/-a czytaniem? Obejrzyj materiały o Junaku na naszym YouTube!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button