Aktualnie czytasz:
Jednoślad.pl w październiku: nadal wzrosty i świetne wyniki!
0

Wiem, wiem – regularnie chwalimy się świetnymi zasięgami portalu oraz oglądalnością na YouTube. Ale jak tu się nie chwalić, jeśli Jednoślad.pl w październiku 2017 nadal posiada wzrosty, mimo ogólnej tendencji spadkowej w branży? Jak nie pochwalić się 8 mln odtworzeń filmów na YouTube? 

Myślę, że powinniśmy zawrzeć pakt z Leszkiem – jeśli Jednoślad.pl skończy rok z dalszymi wzrostami, to Leszek odda mi swoje Renault. Co Wy na? (Dla osób niezorientowanych, zachęcam zerknąć TUTAJ).

W każdym razie, dzięki Waszemu zainteresowaniu możemy pochwalić się kolejnymi wzrostami w zasięgach portalu oraz zasięgach naszego kanału na YouTube. Październik był dla nas szczególnie dobrym miesiącem, mimo mocno przeciętnej pogody.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

7,86% wzrostu w liczbie użytkowników i 5,7% wzrostu w liczbie NOWYCH użytkowników, co nas niezmiernie cieszy. Łącznie naszą stronę odwiedziło 264 977 osób tylko w październiku.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Świetnie ma się także nasz kanał YouTube. Jak pisze Leszek:

Przez 6 lat stworzyliśmy niemal 700 produkcji wideo. Tylko w tym sezonie zrealizowaliśmy ich już ponad 100. […] Co istotne – bazujemy wyłącznie na zasięgu organicznym. Bez sztucznego wsparcia działaniami o charakterze komercyjnym/zasięgowym.

W tylko tym roku dobijamy do 8 milionów (MILIONÓW!!!) wyświetleń naszych filmów na YouTube, co przekłada się na 18 milionów minut oglądania naszych filmów i ponad 100 000 pozytywnych ocen. Dziękujemy!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%