Jednoślad.pl w październiku: nadal wzrosty i świetne wyniki! - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Jednoślad.pl w październiku: nadal wzrosty i świetne wyniki!

Wiem, wiem - regularnie chwalimy się świetnymi zasięgami portalu oraz oglądalnością na YouTube. Ale jak tu się nie chwalić, jeśli Jednoślad.pl w październiku 2017 nadal posiada wzrosty, mimo ogólnej tendencji spadkowej w branży? Jak nie pochwalić się 8 mln odtworzeń filmów na YouTube? 

Myślę, że powinniśmy zawrzeć pakt z Leszkiem - jeśli Jednoślad.pl skończy rok z dalszymi wzrostami, to Leszek odda mi swoje Renault. Co Wy na? (Dla osób niezorientowanych, zachęcam zerknąć TUTAJ).

W każdym razie, dzięki Waszemu zainteresowaniu możemy pochwalić się kolejnymi wzrostami w zasięgach portalu oraz zasięgach naszego kanału na YouTube. Październik był dla nas szczególnie dobrym miesiącem, mimo mocno przeciętnej pogody.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

7,86% wzrostu w liczbie użytkowników i 5,7% wzrostu w liczbie NOWYCH użytkowników, co nas niezmiernie cieszy. Łącznie naszą stronę odwiedziło 264 977 osób tylko w październiku.

Świetnie ma się także nasz kanał YouTube. Jak pisze Leszek:

Przez 6 lat stworzyliśmy niemal 700 produkcji wideo. Tylko w tym sezonie zrealizowaliśmy ich już ponad 100. [...] Co istotne - bazujemy wyłącznie na zasięgu organicznym. Bez sztucznego wsparcia działaniami o charakterze komercyjnym/zasięgowym.

W tylko tym roku dobijamy do 8 milionów (MILIONÓW!!!) wyświetleń naszych filmów na YouTube, co przekłada się na 18 milionów minut oglądania naszych filmów i ponad 100 000 pozytywnych ocen. Dziękujemy!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button