Aktualnie czytasz:
Jednoślad.pl w październiku: nadal wzrosty i świetne wyniki!
0

Wiem, wiem – regularnie chwalimy się świetnymi zasięgami portalu oraz oglądalnością na YouTube. Ale jak tu się nie chwalić, jeśli Jednoślad.pl w październiku 2017 nadal posiada wzrosty, mimo ogólnej tendencji spadkowej w branży? Jak nie pochwalić się 8 mln odtworzeń filmów na YouTube? 

Myślę, że powinniśmy zawrzeć pakt z Leszkiem – jeśli Jednoślad.pl skończy rok z dalszymi wzrostami, to Leszek odda mi swoje Renault. Co Wy na? (Dla osób niezorientowanych, zachęcam zerknąć TUTAJ).

W każdym razie, dzięki Waszemu zainteresowaniu możemy pochwalić się kolejnymi wzrostami w zasięgach portalu oraz zasięgach naszego kanału na YouTube. Październik był dla nas szczególnie dobrym miesiącem, mimo mocno przeciętnej pogody.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

7,86% wzrostu w liczbie użytkowników i 5,7% wzrostu w liczbie NOWYCH użytkowników, co nas niezmiernie cieszy. Łącznie naszą stronę odwiedziło 264 977 osób tylko w październiku.

Świetnie ma się także nasz kanał YouTube. Jak pisze Leszek:

Przez 6 lat stworzyliśmy niemal 700 produkcji wideo. Tylko w tym sezonie zrealizowaliśmy ich już ponad 100. […] Co istotne – bazujemy wyłącznie na zasięgu organicznym. Bez sztucznego wsparcia działaniami o charakterze komercyjnym/zasięgowym.

W tylko tym roku dobijamy do 8 milionów (MILIONÓW!!!) wyświetleń naszych filmów na YouTube, co przekłada się na 18 milionów minut oglądania naszych filmów i ponad 100 000 pozytywnych ocen. Dziękujemy!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%