Honda SH-300i: Z bliska

Jedno z najlepszych połączeń miejskiej zwinności i osiągów. Tradycja serii SH sprawia, że aktualnie 300i jest jednym z najczęściej wybieranych skuterów w Europie Zachodniej, bijący we Włoszech takie legendy jak Vespa czy Piaggio. To, co wyróżnia Hondę to nie tylko świetna jakość wszystkich detali, ale również niskie koszty eksploatacji. Co prawda na pierwszy rzut oka stylistycznie niczym się nie wyróżnia, jednak użytkownicy Hondy SH-300i na pierwszym miejscu stawiają sobie komfort jaki daje ten skuter.

Więcej o skuterach Honda.

Fot.: Skuterowo.com
REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. 14900zł za People 300, to też wygórowana cena, bo za 12900zł można kupić skuter prestiżowej marki Derbi Rambla 300i, jest to „brat” Aprili Sportcity. Piaggio po przejęciu Aprili i Derbi, wypuściło na rynek te same modele różniące się jedynie logo firmy, wygląd, osiągi, trakcja i wykonanie na tym samym, europejskim poziomie…Kymco też dobre, ale jednak to produkt azjatycki, w cenie mocno europejskiej.

  2. W takim razie, zużycie paliwa Kymco musi być większe, bo większa moc nie bierze się z powietrza. Przy tej samej pojemności silnika z wtryskiem paliwa, na tym większym baku Kymco przejedzie tyle, co Derbi na mniejszym, albo nawet mniej..a przy 22,5KM mocy, różnica w górę o 6,5KM z pewnością nie jest odczuwalna, (Rambla waży 145kg). Mnie nardziej podoba się Rambla, Tobie People GT i OK, to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button