Hel Riders 2023 – jedź do motocyklowego raju na Półwyspie Helskim

16-18 czerwca, Chałupy 6 - rezerwuj ten termin

W skrócie
  • Oj, będzi się działo i będzie bardzo pięknie. Hel Riders 2-23 zapowiada się więcej niż wspaniale
  • Wydarzenie, w jedyny w swoim rodzaju sposób będzie łączyć wakacyjne klimaty z deskorolkami, deskami kite i surfowymi, motocyklami na żywo oraz formuła unikalnego festwialu

Wyobraź sobie taką sytuację, siedzisz na leżaczku na plaży, gra klimatyczna muzyczka, oglądasz gości surfujących po falach, a w tle słyszysz odgłosy prawdziwej motocyklowej imprezy. Brzmi jak bajka? Brzmi jak Hel Riders 2023, czyli jedyna w swoim rodzaju impreza motocyklowa, na której nie może Ciebie zabraknąć.

HEL RIDERS to festiwal łączący pasjonatów retro-motoryzacji, surfingu i deskorolki. Całości dopełnia sztuka (muzyka, grafika, malarstwo, fotografia). Inspiracją do stworzenia festiwalu jest organizowany w Biarritz kultowy już festiwal Wheels&Waves.

W centrum tego wydarzenia są ciekawi ludzie i ich niesamowite pasje. Główny cel to spotkanie i dzielenie się nimi. Otoczką sprzyjającą temu doświadczeniu są koncerty, wystawy, unikalny krajobraz Półwyspu Helskiego, nauka surfingu, kino pod rozgwieżdżonym niebem, możliwość powrotu do domu z nowym (lub pierwszym w życiu) tatuażem. W przyjacielskiej atmosferze można stanąć do zawodów w trakcie rajdu Yamaha Challenge lub zawodów deskorolkowych. Żyć, nie umierać! Korzystać i mieć co wspominać!

Hel Riders 2023 – musisz tam być!

Miejscem akcji jest kultowy dla polskich fanów sportów wodnych kemping Chałupy 6 na Mierzei Helskiej. To miejsce, w którym nie liczy się, kim jesteś z zawodu oraz ile kasy masz w portfelu. Tytuły i wszelkie nobilitacje zostają za bramą wjazdową. Liczy się klimat, dobra zabawa, relaks i motocykle. Na festiwalu spotkasz motocyklistów, fanów customizingu, a także pasjonatów windsurfingu i kitesurfingu. Uśmiech, pozytywne nastawienie do życia i dystans do otaczającego świata to odpowiedni “vibe”, który warto spakować ze sobą. Po pelnym atrakcji, motocyklowych wyzwań i emocji dniu, wieczorem złapiesz chill przy pysznym żarełku oraz muzyce na żywo. Fajnie? No jasne, że tak!

W trakcie Hel Riders Festival możesz liczyć na dużo motocyklowej zabawy w klimacie vintage i scrambler. Wszystko za sprawą rajdu Yamaha Challenge, w którym czekać będzie na każdego uczestnika unikalne połączenie jazdy na orientację i pokonywania odcinków specjalnych wiodących przez niepowtarzalne tereny Półwyspu Helskiego. Orientacja w terenie, poczucie humoru i kreatywność to cechy, których miks pozwoli sięgnąć w tej zabawie po trofeum. Na rajd Yamaha Challenge zapiszesz się tutaj: https://yamahachallenge.interticket.pl/

Co ważne, każdy uczestnik otrzyma specjalny pakiet startowy z upominkami i numerem startowym. Nie zabraknie oczywiście odpowiedniej mapy z wytyczoną trasą i przygotowanymi zadaniami. Możesz się spieszyć, ale nie musisz. Dla zwycięzców przewidziano nagrody przygotowane m.in.: przez Yamaha Motor i Molokai – wyłącznego dystrybutora marki Deus Ex Machina w Polsce.

Warto też wspomnieć, że na miejscu będzie można pretestować wybrane motocykle Yamahy z najnowszej oferty. Więcej informacj w tym temacie czeka tutaj: https://jazdytestowe.interticket.pl/

Nie ma co tu dużo gadać. Powiemy tylko, że ilość miejsc na kempingu jest niestety ograniczona, więc nie warto zwlekać z zapisami! My też tam będziemy.

Organizatorami imprezy są Chałupy6 oraz MOLOKAI, która jest wyłącznym dystrybutorem marki Deus Ex Machina w Polsce.

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button