Harley-Davidson z pomocą dla Ukrainy

Informacja prasowa

W skrócie
  • Harley - Davidson - United We Ride for Ukraine: akcja charytatywna mająca na celu wsparcie pomocy humanitarnej osobom poszkodowanym przez wojnę

Harley-Davidson Europe wprowadza na rynek koszulkę w limitowanej edycji, aby wraz z Fundacją Open Mind wesprzeć pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Harley-Davidson wraz z Fundacją Open Mind (OpenMind.fund) rozpoczyna sprzedaż koszulki H-D for Ukraine, aby wesprzeć pomoc humanitarną dla Ukrainy.

United We Ride: Dla Ukrainy

Zysk ze sprzedaży każdej limitowanej koszulki jest przekazywany na rzecz Fundacji Open Mind, organizacji charytatywnej z siedzibą w Kijowie w Ukrainie, która zapewnia bieżącą i bezpośrednią pomoc osobom cierpiącym przez wojnę w formie transportu, schronienia, żywności, leków oraz niezbędnych artykułów do opieki nad dziećmi.

Program ten został stworzony przez pracowników Harley-Davidson, którzy chcieli znaleźć sposób na pokazanie i przekazanie wsparcia dla akcji humanitarnych w Ukrainie. Koszulka została zaprojektowana przez pracowników i przedstawia kolory ukraińskiej flagi na kultowym logo Harley-Davidson. Z tyłu koszulki widnieje napis UNITED WE RIDE uosabiający ducha społeczności Harley-Davidson, która w razie potrzeby zbiera się razem, by nieść pomoc.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Na wszystkich europejskich witrynach H-D.com są dostępne linki do strony H-D for Ukraine (https://hdforukraine.com/), gdzie można zakupić koszulkę, a także do witryny Fundacji Open Mind (OpenMind.fund), gdzie można bezpośrednio przekazać dodatkową darowiznę.

Przeczytaj także:

Harley-Davidson Nighster 975 2022: nowa motocyklowa tradycja

Społeczność H-D, w tym sieć dealerska Harley-Davidson z naszego regionu, okazała swoje wsparcie w duchu hasła United We Ride poprzez różnego rodzaju działania, między innymi:

 

  • Dealer H-D Praga (Czechy) zorganizował transport i zakwaterowanie, pomagając bezpiecznie przewieźć ponad 5000 uchodźców wojennych przez granicę w miejscowości Ubla (Słowacja) do Czech. Dodatkowo pomogli również uzyskać pozwolenia na pracę dla grupy kobiet oraz miejsca dla ich dzieci w lokalnych szkołach.

 

  • Klub H.O.G. z Wilna (Litwa) przekazał do tej pory ponad 10 000 euro na oficjalny fundusz utworzony w imieniu rządu ukraińskiego, aby zapewnić pomoc ludziom i społecznościom dotkniętym wojną.

 

  • Klub H.O.G. z Warszawy (Polska) zorganizował kilka misji pomocy, współpracując z władzami i dostarczając dostawy bezpośrednio do klubu H.O.G. West Chapter Ukraine.

 

  • Ukraińskie kluby H.O.G. z Kijowa i Odessy pomagają sobie nawzajem tam, gdzie to możliwe, dzieląc się informacjami i szeroko komunikując działania, aby ukierunkować pomoc od innych społeczności spoza Ukrainy.

 

  • Dealer H-D Sporon (Węgry) dostarczył szpitalom ponad 30 wózków inwalidzkich.

 

  • Kluby H.O.G. Preszów i H.O.G. Bratysława (Słowacja) przekazały potrzebne produkty i ubrania na akcję pomocy uchodźcom.

 

  • Klub H.O.G. z Budapesztu (Węgry ) przekazał potrzebne produkty i ubrania na akcję pomocy uchodźcom.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button