Elektryczny motocykl Harley-Davidson LiveWire. Można już składać zamówienia!

Firma Harley-Davidson® rozpoczęła zbieranie w Europie zamówień na nowe elektryczne motocykle LiveWire™. Na stronie internetowej Harley-Davidson podano informacje na temat lokalizacji salonów, w których będą dostępne motocykle LiveWire.

Można także zgłosić poprzez formularz chęć zakupu maszyny. Zważywszy na ograniczoną dostępność modelu w 2019 roku oraz na ogromne nim zainteresowanie, firma zachęca do szybkiego złożenia zamówienia, aby uniknąć ewentualnego rozczarowania. Wyłącznie salony będące autoryzowanymi sprzedawcami detalicznymi motocykli Harley-Davidson LiveWire będą mogły przyjmować zaliczki i zamawiać motocykle. Pierwsze pojazdy zostaną dostarczone jesienią 2019 roku.

Z wielką satysfakcją informujemy, że rusza w Europie zbiórka zamówień na motocykl LiveWire. Mamy do czynienia z największą w historii liczbą osób zainteresowanych kupnem pojazdu jeszcze przed jego wejściem do regularnej sprzedaży. Już jesienią dostarczymy nowe LiveWire szczęśliwym właścicielom. LiveWire to dla firmy niezwykle ekscytujący produkt, który zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy. Jesteśmy przekonani, że popyt znacznie przewyższy wstępną podaż, dlatego wszystkich, którzy chcą wejść w posiadanie jednego z pierwszych egzemplarzy modelu w Europie, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z najbliższym autoryzowanym salonem sprzedaży - powiedział Steve Lambert, dyrektor ds. marketingu międzynarodowego.

Model LiveWire jest ucieleśnieniem przyszłości marki Harley-Davidson, łącząc w sobie wysokowydajny napęd elektryczny, imponujący design i funkcję łączności komórkowej. LiveWire przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3 sekundy oraz od 100 do 129 km/h w 1,9 sekundy. Akumulator umożliwia przejazd 225 km w trybie miejskim lub 142 km w trybie mieszanym, co zmierzono w cyklu badań MIC City i MIC Combined Use przy prędkości 113 km/h. 

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Elektryczny Harley-Davidson

Dynamika jazdy LiveWire jest imponująca dzięki podwoziu zapewniającemu zwinność i pewną kontrolę nad pojazdem. Nowoczesne przednie i tylne zawieszenie SHOWA® w połączeniu z wyjątkowo sztywną i lekką, odlaną z aluminium ramą zapewnia wyjątkowe właściwości jezdne. Motocykl LiveWire jest wyposażony w usługę H-D™ Connect - technologię zapewniającą łączność komórkową, która umożliwia połączenie właściciela LiveWire z motocyklem przez smartfon, korzystając z najnowszej wersji aplikacji Harley-Davidson.

Harley-Davidson LiveWire w Polsce

Zdobycie pozycji lidera w dziedzinie wprowadzania napędów elektrycznych na światowym rynku motocyklowym stanowi element wdrażanego przez firmę planu Więcej Dróg Do Harley-Davidson koncentrującego się na opracowywaniu nowych produktów, poszerzaniu dostępu i wzmocnieniu sieci dealerskiej. Motocykl LiveWire jest jednym z wielu nowych produktów, których celem jest otwarcie nowych rynków i segmentów oraz budowanie nowego pokolenia motocyklistów na całym świecie.

Więcej informacji o modelu LiveWire, przyszłych motocyklach oraz formularz do zgłaszania chęci nabycia nowego motocykla elektrycznego jest dostępnych w witrynie H-D.com.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button