Elektryczne skutery Super Soco. Miejska mobilność wymyślona na nowo!

Obecne w ponad 50 krajach na niemal wszystkich kontynentach, teraz dostępne także w Polsce! Jednoślady elektryczne Super Soco, wyposażone w stu procentach elektryczny silnik, to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy kosztuje mniej niż 2 zł!

W czasach zakorkowanych miast, Super Soco to miejska mobilność wymyślona na nowo –mówi Michał Dubiel, pełnomocnik zarządu ds. organizacji i inwestycjiKarbon 2, wyłącznego importera marki Super Soco w Polsce. – Odważny, nowoczesny design, najwyższa jakość wykonania, a przede wszystkim moc i osiągi klasycznych skuterów przy ekologicznym, 100% elektrycznym zasilaniu, to powody, dla których postanowiliśmy przedstawić tę znaną już w świecie markę Polakom.

Twórcami elektrycznych motocykli Super Soco jest grupa byłych pracowników Hondy, którzy poświęcili się pasji i dzięki croundfoundingowi stworzyli pierwsze w 100% zasilane litowymi bateriami motocykle wyposażone w wysokowydajny silnik Boscha, gwarantujący dużą moc wyjściową i przyspieszenie odpowiadające spalinowym motocyklom klasy 50 cc. 

Ogniwa akumulatorów technologicznych gigantów, takich jak Samsung, LG, ATL czy Panasonic, mieszczący dwie baterie schowek oraz wykorzystanie aluminiowych elementów konstrukcji pozwalają na przejechanie nawet 160 kilometrów bez ładowania. Ponadto, dzięki możliwości wyjmowania baterii, łatwo można ją zabrać ze sobą do ładowania np. w domu czy w pracy.

Pierwszy model Super Soco, TS1200R pojawił się w 2016 roku z miejsca zyskując uznanie nie tylko w branży pojazdów elektrycznych, ale na całym rynku motoryzacyjnym. Jego entuzjastyczne przyjęcie sprawiło, że już rok później zadebiutował cafe racer TC. W 2018 roku zaprezentowano skuter CU-x oraz motocykl TC-max.

Podczas Motor Bike Expo w Weronie szanghajska firma pokazała swój najnowszy produkt, wyścigowego EBC (E-naked Bike Championship). Wersja wyścigowa rożni się od klasycznego TC Maxa opływowym przodem motoru oraz siedzeniem, nadającą modelowi bardziej sportowy wygląd. Motocykl elektryczny został też wyposażony w dedykowane opony zaprojektowane z myślą o jeździe po torach wyścigowych.

Po Mediolanie i Paryżu to Warszawa została trzecim miastem w Europie, gdzie fani jednośladów mogli zapoznać się z najnowszymi modelami szanghajskiego producenta. Podczas marcowych targów Warsaw Motocycle Show, Karbon 2, wyłączny importer Super Soco w Polsce, zaprezentował CU-xa, TS-a, TC-a, oraz TC- Maxa.

W czasach coraz większej świadomości wpływu spalin na środowisko, skuter, motorower lub motocykl elektryczny może być świetną alternatywą w dotarciu do pracy, szkoły czy uczelni. Niezależny od rozkładów jazdy, designerski i naszpikowany technologią Super Soco pozwala ominąć korki i zaoszczędzić na paliwie. Wszystko to bez zdobywania dodatkowych uprawnień, bowiem dorosłym do jazdy CU-xem, TC i TS-em wystarczy dowód osobisty.

Jak podkreślają założyciele firmy Super Soco, ich głównym celem jest dostarczanie ludziom najnowocześniejszych technologii, jednocześnie będące „Cool&fun”. Takie też są pojazdy TC, TS, czy CUx. Ich łatwość prowadzenia, nietuzinkowy wygląd oraz ekologiczność sprawiają,  że jednośladowego bakcyla połykają także ci, którzy z klasycznymi motocyklami nie mieli jeszcze do czynienia.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wyłącznym importerem marki Super Soco w Polsce jest firma Karbon 2 Sp. z o.o.  Spółka już od ponad 20 lat stawia na pojazdy zasilane energią elektryczną, rozwijając własne Centra Pojazdów Elektrycznych w Zabrzu oraz Gdańsku. W ofercie katowickiej firmy znajdują się m.in. czterokołowce uznanych marek takich jak: Yamaha, Eagle, czy Marshell.  Rozbudowaną sieć dealerską uzupełniają punkty serwisowe na terenie całego kraju.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button