BMW pokaże nowe R nine T Pure/Racer oraz R1200GS w odmianie Rallye i Exclusive

BMW Motorrad podczas targów Moto Expo 2017 (3-5 marca w Warszawie) pokaże m.in. dwie zjawiskowe nowości będące rozwinięciem serii BMW R nineT. Przy tej okazji będziecie mieli także okazję poznać z bliska odświeżone R1200GS w wariantach Rallye i Exclusive. Pojawi się także gość specjalny - Paweł Górka.

BMW R1200GS Exclusive (2017)

Naszym zdaniem najciekawszą tegoroczną premierą z niemieckiej stajni będzie BMW R nineT Racer, stanowiące bardzo odważną retrospekcję. W niesamowitym dokonaniem jest połączenie tak klasycznych linii z najnowocześniejszymi rozwiązaniami zastosowanymi w zawieszeniu, układzie napędowym czy silniku. Motocykl urzeka przednią owiewką oraz minimalistyczną kanapą.

Gama scramblerów BMW została dodatkowo poszerzona o ascetyczne R nineT Pure. Motocykl wyzbył się wielu dodatków stylistycznych oraz części elektroniki. To propozycja dla tych, którzy poszykują maszyn o bardzo konserwatywnym charakterze.

Na stoisku BMW Motorrad pojawi się także odświeżony R1200GS sygnowany jako Rallye i Exclusive. Z pozoru motocykle wyglądają jakby przeszły jedynie drobny lifting stylistyczny. W rzeczywistości Niemcy przeprowadzili wiele pomniejszych modernizacji w układzie chłodzenia, zawieszeniu, a także rozszerzyli ilość dostępnych opcji.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Paweł Górka / BMW S1000RR

BMW Motorrad na Moto Expo 2017 będzie także gościło Pawła Górkę, który w sezonie 2017 ponownie wystartuje w motocyklowych mistrzostwach Polski klasy Superbike w barwach bawarskiego koncernu za sterami ponad 200-konnego BMW S1000RR.

W 2016 roku Górka wywalczył wicemistrzostwo Polski klasy Superbike, w barwach ekipy BMW Motorrad Polska na podium kończąc osiem z dwunastu wyścigów i wygrywając trzy z nich. Jednocześnie wystartował także w trzech rundach motocyklowych mistrzostw świata World Endurance razem ze wspieraną przez BMW ekipą LRP Poland; wyścigach 24 godziny Le Mans, 8 godzin Oschersleben i 12 godzin Portimao. Rok wcześniej, w swoim debiucie w klasie Superbike, Paweł aż osiem razy finiszował w pierwszej piątce mistrzostw Polski, kończąc zmagania podium na torze Slokaviaring, a cały sezon na czwartym miejscu w generalce.

 

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button