Aktualnie czytasz:
BMW pokaże nowe R nine T Pure/Racer oraz R1200GS w odmianie Rallye i Exclusive
2

BMW Motorrad podczas targów Moto Expo 2017 (3-5 marca w Warszawie) pokaże m.in. dwie zjawiskowe nowości będące rozwinięciem serii BMW R nineT. Przy tej okazji będziecie mieli także okazję poznać z bliska odświeżone R1200GS w wariantach Rallye i Exclusive. Pojawi się także gość specjalny – Paweł Górka.

BMW R1200GS Exclusive (2017)

Naszym zdaniem najciekawszą tegoroczną premierą z niemieckiej stajni będzie BMW R nineT Racer, stanowiące bardzo odważną retrospekcję. W niesamowitym dokonaniem jest połączenie tak klasycznych linii z najnowocześniejszymi rozwiązaniami zastosowanymi w zawieszeniu, układzie napędowym czy silniku. Motocykl urzeka przednią owiewką oraz minimalistyczną kanapą.

Gama scramblerów BMW została dodatkowo poszerzona o ascetyczne R nineT Pure. Motocykl wyzbył się wielu dodatków stylistycznych oraz części elektroniki. To propozycja dla tych, którzy poszykują maszyn o bardzo konserwatywnym charakterze.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Na stoisku BMW Motorrad pojawi się także odświeżony R1200GS sygnowany jako Rallye i Exclusive. Z pozoru motocykle wyglądają jakby przeszły jedynie drobny lifting stylistyczny. W rzeczywistości Niemcy przeprowadzili wiele pomniejszych modernizacji w układzie chłodzenia, zawieszeniu, a także rozszerzyli ilość dostępnych opcji.

Paweł Górka / BMW S1000RR

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

BMW Motorrad na Moto Expo 2017 będzie także gościło Pawła Górkę, który w sezonie 2017 ponownie wystartuje w motocyklowych mistrzostwach Polski klasy Superbike w barwach bawarskiego koncernu za sterami ponad 200-konnego BMW S1000RR.

W 2016 roku Górka wywalczył wicemistrzostwo Polski klasy Superbike, w barwach ekipy BMW Motorrad Polska na podium kończąc osiem z dwunastu wyścigów i wygrywając trzy z nich. Jednocześnie wystartował także w trzech rundach motocyklowych mistrzostw świata World Endurance razem ze wspieraną przez BMW ekipą LRP Poland; wyścigach 24 godziny Le Mans, 8 godzin Oschersleben i 12 godzin Portimao. Rok wcześniej, w swoim debiucie w klasie Superbike, Paweł aż osiem razy finiszował w pierwszej piątce mistrzostw Polski, kończąc zmagania podium na torze Slokaviaring, a cały sezon na czwartym miejscu w generalce.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
67%
0%
0%