Aktualnie czytasz:
BMW pokaże nowe R nine T Pure/Racer oraz R1200GS w odmianie Rallye i Exclusive
2

BMW Motorrad podczas targów Moto Expo 2017 (3-5 marca w Warszawie) pokaże m.in. dwie zjawiskowe nowości będące rozwinięciem serii BMW R nineT. Przy tej okazji będziecie mieli także okazję poznać z bliska odświeżone R1200GS w wariantach Rallye i Exclusive. Pojawi się także gość specjalny – Paweł Górka.

BMW R1200GS Exclusive (2017)

Naszym zdaniem najciekawszą tegoroczną premierą z niemieckiej stajni będzie BMW R nineT Racer, stanowiące bardzo odważną retrospekcję. W niesamowitym dokonaniem jest połączenie tak klasycznych linii z najnowocześniejszymi rozwiązaniami zastosowanymi w zawieszeniu, układzie napędowym czy silniku. Motocykl urzeka przednią owiewką oraz minimalistyczną kanapą.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Gama scramblerów BMW została dodatkowo poszerzona o ascetyczne R nineT Pure. Motocykl wyzbył się wielu dodatków stylistycznych oraz części elektroniki. To propozycja dla tych, którzy poszykują maszyn o bardzo konserwatywnym charakterze.

Na stoisku BMW Motorrad pojawi się także odświeżony R1200GS sygnowany jako Rallye i Exclusive. Z pozoru motocykle wyglądają jakby przeszły jedynie drobny lifting stylistyczny. W rzeczywistości Niemcy przeprowadzili wiele pomniejszych modernizacji w układzie chłodzenia, zawieszeniu, a także rozszerzyli ilość dostępnych opcji.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Paweł Górka / BMW S1000RR

BMW Motorrad na Moto Expo 2017 będzie także gościło Pawła Górkę, który w sezonie 2017 ponownie wystartuje w motocyklowych mistrzostwach Polski klasy Superbike w barwach bawarskiego koncernu za sterami ponad 200-konnego BMW S1000RR.

W 2016 roku Górka wywalczył wicemistrzostwo Polski klasy Superbike, w barwach ekipy BMW Motorrad Polska na podium kończąc osiem z dwunastu wyścigów i wygrywając trzy z nich. Jednocześnie wystartował także w trzech rundach motocyklowych mistrzostw świata World Endurance razem ze wspieraną przez BMW ekipą LRP Poland; wyścigach 24 godziny Le Mans, 8 godzin Oschersleben i 12 godzin Portimao. Rok wcześniej, w swoim debiucie w klasie Superbike, Paweł aż osiem razy finiszował w pierwszej piątce mistrzostw Polski, kończąc zmagania podium na torze Slokaviaring, a cały sezon na czwartym miejscu w generalce.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%