BMW Motorrad zaprasza: GS Challenge Tour na Kaszubach – 12 czerwca

BMW GS i piękne Kaszuby? Brzmi lepiej niż zachęcająco!

W skrócie
  • BMW GS Challenge Tour wkręca się na wysokie terenowe obroty!
  • Tym razem karawana GS Challenge zawita na malownicze Kaszuby
  • Kaszubska edycja BMW GS Challenge Tour już 12 czerwca

Za nami już pierwsza edycja GS Challenge Tour w Częstochowie. Teraz karuzela zmagań i zabawy związanej z techniczną jazdą w terenie na motocyklach BMW zmierza na północ. Kierunek – malownicze Kaszuby.

Po emocjonującej rywalizacji w Częstochowie, GS Challenge Tour zawita w północnej części Polski. Już 12 czerwca BMW Motorrad Polska przygotowało specjalne wydarzenie dla wszystkich spragnionych motocyklowej przygody, rywalizacji i adrenaliny! GS Challenge Tour na Kaszubach to jednodniowa, emocjonująca impreza dla miłośników motocykli BMW GS, szutrowej jazdy i całodziennej zabawy. Na bajecznych Kaszubach, z dala od cywilizacji, czeka do pokonania aż 180 km szutrowych tras ze specjalnymi odcinkami i wyzwaniami.

GS-ami przez kaszubskie szutry

Zew przygody podkręcą niesamowite okoliczności przyrody i kaszubski klimat – liczne jeziora, dzika natura, rozległe równiny, pagórkowate tereny, wzgórza morenowe i nierównomierne lasy. Na miejscu przewidziany jest także klimatyczny lunch –  składający się z lokalnej, sprawdzonej i smacznej kuchni polowej! Miejscem startu oraz bazą wypadową jest hotel „KISTON”. Impreza rozpoczyna się o 10:00, a jej zwieńczeniem ma być wręczenie atrakcyjnych nagród!

BMW GS Challenge Tour 2021: Start już w połowie maja w Częstochowie!

GS Challenge Tour to także piękna okazja do przetestowania nowego modelu BMW GS, swoich umiejętności, maksymalnego wyjeżdżenia się, a jednocześnie całodziennej zabawy i rywalizacji, wśród miłośników motocyklowej jazdy – w niezwykle klimatycznym regionie Polski. Już teraz wiemy, że będzie dużo emocji, kurzu i zabawy! Nie może Was tam zabraknąć! Widzimy się 12 czerwca!

Wszelkie szczegóły oraz formularz rezerwacyjny znajdziesz na stronie ADV Poland:

https://advpoland.pl/wyjazdy/m,gs-challenge-kaszuby/impreza-w-skrocie

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/2aZsO6EMN

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button