BMW GS Challenge Tour 2021: Start już w połowie maja w Częstochowie!

Imprezy offroadowe dla fanów serii GS BMW powracają do kalendarza

W skrócie
  • BMW GS Challenge Tour 2021 - I edycja już 15 maja w Częstochowie
  • Fani BMW GS i offroadowych zmagań mogą już rezerwować majowy termin

Poza kultowym już dla fanów serii GS wydarzeniem BMW GS Challenge we wrześniu, w sezonie 2021 odbędą się także offroadowe imprezy rozgrzewkowe! Pierwsza z nich już 15 maja w Częstochowie.

Sezon 2021 stanie się wyjątkowy dla każdego fana offroadowych przygód za sterami BMW serii GS. W tym roku odbędzie się nie tylko główna impreza BMW GS Challenge, ale także dodatkowe dni rozgrzewkowe w ramach BMW GS Challenge Tour!

BMW GS Challenge powraca!

Pierwsza impreza z serii rozegra się już 15 maja w Częstochowie. Organizatorzy – BMW Motorrad Polska oraz Akademia Enduro – zapowiadają energetyczne zastrzyki adrenaliny w kurzu, piachu i błocie!

Plan GS Challenge Tour w Częstochowie

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

W odróżnieniu od głównego wydarzenia we wrześniu, pierwsze event w Częstochowie jest spotkaniem jednodniowym. Po rejestracji organizatorzy zaplanowali przejazd na specjalnie przygotowany teren, gdzie odbędą się trzy czasowe wyzwania:

  • Tor trialowo-techniczny
  • Tor Gymkhana Offroad
  • Niedaleka trasa na punkty orientacyjne

Offroadowa zabawa w dużej ilości jest gwarantowana! To nie wszystko: najlepsi otrzymają nagrody, a do tego na miejscu testować będzie można najnowsze modele BMW z serii GS. W planie jest także wspólny lunch.

Wydarzenie jest 1-dniowe, a więc organizator nie przewiduje dalekich przejazdów ani noclegu. Jednak baza wypadowa (i jednocześnie noclegowa dla chętnych) to hotel Scout w Częstochowie. Na GS Challenge Tour w Częstochowie trzeba przygotować pełen zestaw odpowiednich ochraniaczy i odzież na każde warunki, bo na tej imprezie nikt się deszczu nie boi. Koszt uczestnictwa na własnym motocyklu to 299 zł i najlepiej zapisać się szybko, bo chętnych nie brakuje!

Wszelkie szczegóły oraz formularz rezerwacyjny znajdziesz na stronie Akademii Enduro. https://www.akademiaenduro.pl/pl/imprezy

Facebook: https://www.facebook.com/BMWGSChallengePolska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button