„Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji” – już 29 maja

Impreza dla tych, których dźwięk amerykańskich silników przyprawia o szybsze bicie serca

W skrócie
 • Święto amerykańskiej motoryzacji w tym roku wypada 29 maja
 • Impreza odbędzie się w Centrum Praskim Koneser i ma zgromadzić fanów amerykańskich motocykli i samochodów, a także liczne eksponaty i unikalne pojazdy zza oceanu

Jack’s Motorcycles Group od wielu lat zajmuje się serwisowaniem, sprowadzaniem, przerabianiem oraz wypożyczaniem motocykli amerykańskich. Trzy lata temu ekipa wpadła na pomysł organizacji niezwykłego wydarzenia, którego nie tylko ich zdaniem brakowało na naszym podwórku. Tak powstał pomysł na wydarzenie odbywające się pod nazwą „Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”.

W głowie właścicieli Jack`s Motorcycles zrodziła się idea stworzenia imprezy, która ma za zadanie przybliżyć Polakom uroki amerykańskiej motoryzacji. Tak powstało „Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji” – wydarzenie, które z roku na rok angażuje coraz więcej zaprzyjaźnionych Firm oraz pasjonatów dwóch i czterech kółek zza wielkiej wody.

Impreza, która odbywa się we współpracy z Centrum Praskim Koneser od 2019 roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem wszystkich tych, których dźwięk amerykańskich silników przyprawia o szybsze bicie serca.
W 2019 roku przewinęło się ok 10 tys. odwiedzających, w 2020, z racji ograniczeń pandemicznych, zorganizowana była parada na kilkadziesiąt pojazdów, i teraz w 2021 wydarzenie odbywa się ponownie już prawie w pełnej odsłonie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych już w sobotę 29 maja w godzinach 12.00 – 20.00 na Plac Konesera na warszawskiej Pradze.

W programie liczne atrakcje, między innymi:

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News
 • wystawa motocykli marki Harley –Davidson, Indian, customów oraz legendarnych amerykańskich
  samochodów
 • panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych przez nas gości, a w nim pasjonujące opowieści i ciekawe
  rozmowy o podróżach i amerykańskiej kulturze
 • parada amerykańskiej motoryzacji ulicami Warszawy
 • pokazy ratownictwa motocyklowego
 • odzież i akcesoria motocyklowe
 • dla uczestników możliwość zwiedzania Wytwórni Koneser
 • strefa testowa motocykli i skuterów elektrycznych

Harley-Davidson Electra Glide 2021 w mocno limitowanej edycji Revival. Powrót do przeszłości?

Spotkać będzie można u nas dealerów takich marek jak Harley-Davidson , Indian, Dodge, Tesla, będzie można zobaczyć również kultowe pojazdy z prywatnych kolekcji.

Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów zarówno klasycznych pojazdów jak i tych mocno przerobionych, tych wiekowych z duszą jak i tych które dopiero co wyjechały z salonu. Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie może Was tam zabraknąć!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button