Barton Huragan 125 i Barton Falcon 125: Dwie nowości 2014

Kolejny symptom ożywienia na polskim rynku - debiutują dwa skutery 125 ze stajni Bartona - modele Huragan oraz Falcon są już dostępne w większych pojemnościach, które spełniają wymagania dotyczące prawa jazdy kat. B.

Stylistycznie obie propozycje nie różnią się niemal niczym od swoich mniejszych braci - zmieniła się jedynie masa tych pojazdów za sprawą nieco większej jednostki napędowej 4T.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

W obu przypadkach mamy do czynienia z dość dużymi skuterami zachęcającymi podróżowanie nie tylko w terenie miejskim. To za sprawą dużej ilości miejsca na nogi, szerokiej, wygodnej kanapy, która z powodzeniem pomieści dwie osoby. Cena pojazdu Barton Falcon 125 to 4359 PLN. Barton Huragan 125 jest nieco tańszy - 3890 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Wombacie, a to już czytałeś? Powinieneś, bo naprawdę warto. 😀

    Materiał audio-wizualny też ostro wymiata, bo prawie nic nie widać i można się dzięki temu udać w krainę fantazji, aby np. gremplować obłoczki, tulić do snu jednorożce, albo śnić sen o Modrym Dunaju. ;D

  2. generalnie nie czytuje na główna bo tam nic nie ma. A jak juz jest to najwyżej irytuje.
    Wchodzę z linka bezpośrednio na forum.
    To przeczytałem teraz i zmarnowałem minute życia. Już mi nikt nie odda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button