-15% na szkolenie motocyklowe w 2020 roku dla uczniów California Superbike School Polska

Nie pozwól sprzątnąć sobie miejsca sprzed nosa w sezonie 2020!

Informacja prasowa California Superbike School Polska

W sezonie 2019 zabrakło nam miejsc na praktycznie wszystkie poziomy, ale największy niedobór odnotowaliśmy w przypadku Poziomu 4. Dlatego też w tym roku zwiększyliśmy liczbę miejsc i imprez, tak aby szkolić Was na jeszcze wyższym poziomie dydaktycznym.

Czujemy się też w obowiązku poinformować Was, że do Waszej dyspozycji pozostały ostatnie wolne miejsca na Poziomie 4 w dniach 14 i 15 maja. Jeśli chcielibyście skorzystać z P4 w maju, to jest to dobry moment na podjęcie decyzji.

Już w chwili obecnej zarejestrowaliśmy bardzo dużo rejestracji na pozostałe poziomy. Imprezy w 2020 roku będą nieco mniejsze. Chcemy dzięki temu móc poświęcić Wam więcej spersonalizowanej uwagi. Tutaj także sugerujemy nie pozostawiać decyzji o rejestracji na ostatnią chwilę.

Zniżka dla uczniów CSS na szkolenie enduro

Byłeś u nas na szkoleniu California Superbike School? Jeśli tak, to są dwa dobre powody abyś odwiedził naszą off-roadowe ramię – Proenduro.pl. Pierwszy z nich jest taki, że czekają na Ciebie ten sam poziom organizacyjny i merytoryczny jak w przypadku CSS. Drugi jest taki, że jako uczeń CSS masz prawo do zniżki na poziomie 15%!

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button