Aktualnie czytasz:
-15% na szkolenie motocyklowe w 2020 roku dla uczniów California Superbike School Polska
0

Nie pozwól sprzątnąć sobie miejsca sprzed nosa w sezonie 2020!

Informacja prasowa California Superbike School Polska

W sezonie 2019 zabrakło nam miejsc na praktycznie wszystkie poziomy, ale największy niedobór odnotowaliśmy w przypadku Poziomu 4. Dlatego też w tym roku zwiększyliśmy liczbę miejsc i imprez, tak aby szkolić Was na jeszcze wyższym poziomie dydaktycznym.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Czujemy się też w obowiązku poinformować Was, że do Waszej dyspozycji pozostały ostatnie wolne miejsca na Poziomie 4 w dniach 14 i 15 maja. Jeśli chcielibyście skorzystać z P4 w maju, to jest to dobry moment na podjęcie decyzji.

Już w chwili obecnej zarejestrowaliśmy bardzo dużo rejestracji na pozostałe poziomy. Imprezy w 2020 roku będą nieco mniejsze. Chcemy dzięki temu móc poświęcić Wam więcej spersonalizowanej uwagi. Tutaj także sugerujemy nie pozostawiać decyzji o rejestracji na ostatnią chwilę.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zniżka dla uczniów CSS na szkolenie enduro

Byłeś u nas na szkoleniu California Superbike School? Jeśli tak, to są dwa dobre powody abyś odwiedził naszą off-roadowe ramię – Proenduro.pl. Pierwszy z nich jest taki, że czekają na Ciebie ten sam poziom organizacyjny i merytoryczny jak w przypadku CSS. Drugi jest taki, że jako uczeń CSS masz prawo do zniżki na poziomie 15%!

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%