Aktualnie czytasz:
Zmiana czasu na letni, marzec 2015: Wkrótce dzień będzie dłuższy
4
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Dobra wiadomość dla kierowców skuterów, motorowerów i motocykli 125 ccm. Wkrótce zmiana czasu z zimowego na letni 2015. Przez to wieczorne wypady dla jednośladzie będą mogły być dłuższe i przyjemniejsze, zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi jazdy po zmroku.

To sprawia również, że w porze wieczornej będzie dużo cieplej i bezpieczniej. Póki co dobowe wahania temperatur po zachodzie słońca są dość znaczne, przez co wielu rezygnuje z jazdy po godzinie 17 czy 18. W roku wiosenna zmiana czasu z zimowego na letni wypada w nocy 29 marca 2015. Zegary przesuniemy o godzinę do tyłu z 3:00 na 2:00.

Tym sposobem poranny wschód słońca będzie późniejszy, jednak co najważniejsze po południu dłużej będzie jasno i ciepło co ważne na początku sezonu.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Druid
  11 marca 2015 at 21:17

  To będę miał problem… :((((
  +++
  Potwierdzam… Można coś takiego zaobserwować, co jest totalnym zauroczeniem 125-tkami, chociaż w tym tytule w zasadzie należałoby się przyczepić, że to motocykle >125ccm są wyłączone ze zmiany czasu, bo motorowery to w końcu 50-tki… :)))

 • Zdjęcie profilowe Michalk001
  11 marca 2015 at 22:00

  Forum zeszło kompletnie na psy. Nie ma już prawie nic dla użytkowników pięćdziesiątek – a jest grono użytkowników którzy muszą lub wolą jeżdzić „50”. Posunęło się to tak daleko że aż żal czytać niektóre wpisy. „Dobra wiadomość dla kierowców skuterów, motorowerów i motocykli 125 ccm. Wkrótce zmiana czasu z zimowego na letni 2015.” To co – czas zmieni się tylko dla tych lepszych jeżdżących 125? Bo z tekstu wynika że pięćdziesiątki nadal będzie obowiązywał czas zimowy.

 • Zdjęcie profilowe eadem
  12 marca 2015 at 06:46

  Cóż, po nowelizacji otwiera się nowa era w dziejach polskiej motoryzacji. Trudno się dziwić.

 • Zdjęcie profilowe
  12 marca 2015 at 06:51

  Albo ponownie Polaka przeżyje boom motocyklowy 🙂
  Przecież to już było. Ja tam się cieszę, a po 50 nie ma co przedwcześnie płakać, one żyją i żyć będą!!!