Zipp Pro 50 i Quantum R: Wkrótce

Dobiegają końca jazdy testowe jednych z największych skuterowych premier sezonu 2011. Zipp Pro 50 i Zipp Quantum R przebyły już sporo kilometrów. Pora na wnioski, te na Skuterowo.com zobaczycie we wtorek.

Zainteresowanie nowymi modelami przasnyskiego producenta jest spore, nie tylko w internecie. Wielu sympatyków dwóch kółek w poszukiwaniu motoroweru czy skutera zastanawia się nad wyborem pojazdu ze stajni marki Zipp. Opinie, zdjęcia, relacje, wideo wkrótce na Skuterowo.com.

Fot.: Skuterowo.com
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. Ciekawi mnie, jak spisuje się nowy Quantum R..? Jest trochę kanciaty, ale może się podobać. Ma obszerną kanapę, duże schowki i możliwość dokręcenia fabrycznej szyby… Jak dla mnie,z silnikiem 4T 125ccm, byłby godny uwagi, ale pod warunkiem zachowania proporcji cenowej; Zippa Vega 125 z Vegą 50.

  2. Tak zgadzam się miałem takie same zegary w Romecie 717 z 2008r. Mam jedno pytanie dlaczego firma Zipp w dalszym ciągu nakleja na prawie każdym swoim egzemplarzu skutera czy biegówki naklejkę: Zipp nr 1 w Polsce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button