Aktualnie czytasz:
Zakończenie sezonu motocyklowego 2010, zlot: Wariator Odc. 14
3

Za dwa tygodnie, 2 października, w sobotę jeden z najważniejszych zlotów tego roku dla całej skuterowej społeczności. Już teraz można powiedzieć, że będzie można liczyć na dużego grill w towarzystwie ludzi, których silnie łączy wspólna pasja do jednośladów. Podczas eventu z pewnością będzie można zgarnąć ciekawe nagrody (m.in. kaski, akcesoria, odzież).

W dzisiejszym wydaniu Wariatora Skuterowo.com więcej o zakończeniu sezonu 2010 w Warszawie.
[display_podcast]

Dziś w programie: o tym co będzie się działo w sobotę 2 października, czyli o zakończeniu sezonu Skuterowo.com. Tak, no to jest data nie tak odległa, a dlaczego ją wybraliśmy? - no właśnie dlatego, że synoptycy nie nastawiają się optymistycznie do drugiej połowy października, tak samo jak i listopada, już nie mówiąc o grudniu i pozostałych miesiącach, kiedy to raczej jeździć się nie będzie dało, a piec kiełbasek w miłej atmosferze tym bardziej ze względu właśnie na temperaturę, na pogodę itp... to jest dla wszystkich oczywiste. Mówiłem o pieczeniu kiełbasek na grillu nie bez powodu, bo właśnie ze względu na ten grill między innymi się spotykamy, a przede wszystkim chodzi tutaj o spotkanie się w tym takim niesamowitym gronie społeczności, takiej dosyć wyjątkowej i bardzo hermetycznej jeżeli chodzi o zainteresowania. Dodatkowo mogę wam powiedzieć, że na pewno pojawią się różne darmowe gadżety, będą konkursy, będzie można porozmawiać z technikami, będzie można się poradzić, będzie można też liczyć na wyprzedaże, nawet do 80 % - to są wyprzedaże i ceny, które są specjalnie dla was przygotowane właśnie na ten specjalny dzień. Mogę wam powiedzieć na pewno tak: że nawet jeżeli pogoda nam nie dopisze podczas tego dnia to również będzie można się spotkać niekoniecznie przyjeżdżając skuterem, pamiętajcie, że warszawskie centrum skuterowe jest dosyć dużym obiektem, nie chodzi mi tutaj tylko o plac, który jest bezpośrednio przed nim, ale też o właśnie samym salonie, tam też bez problemu można w razie czego usiąść i po prostu spotkać się i uczcić zakończenie tego sezonu. Tak czy siak przypominam, że zakończenie sezonu skuterowego Skuterowo.com to jest 2 października, to jest sobota godzina 15 na Modlińskiej 103a w Warszawie na terenie Scooterlandu. Wstęp oczywiście jak najbardziej wolny dla wszystkich, których serce bije w rytm skuterowego silnika, albo do tego dla tych, którzy się pojawią będzie ich wielu, na pewno darmowe gadżety, konkursy, długie rozmowy z bardzo ciekawymi ludźmi z którymi można podzielić się swoją pasją. Także zapraszam. Wariator Skuterowo.com! W następnym programie – lista najbardziej irytujących zjawisk drogowych. Polecam.
Podsumowanie akcji Ja w Korkach nie Stoję i zakończenie sezonu Skuterowo.com 2010.


Czas:
02.10.2010 (sobota)
Godzina 15.00
Miejsce:
ul. Modlińska 103A, Warszawa
Wstęp: Wolny
Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, jazdy testowe, wyprzedaże do -70%.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zobacz wszystkie informacje na temat imprezy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Fot.: Scooterland
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%