Aktualnie czytasz:
Yamaha FJR 1300 doczekała się w 2016 roku faceliftingu. Sprawdź co zmieniono
1

Ikona turystyki motocyklowej powróciła w 2016 roku wraz z kilkoma istotnymi zmianami. Nie tylko wizualnymi. Skonstruowano także nową skrzynię biegów dla lepszych osiągów i niższego spalania.

Przez ostatnie dziesięć lat ten niezwykle uniwersalny motocykl zapewnił wielu tysiącom właścicieli możliwość doświadczenia sportowych osiągów oraz komfortu.

Każdy element sportowo-turystycznej Yamahy FJR 1300 został opracowany z myślą o pokonywaniu dużych odległości na utwardzonej nawierzchni. Połączenie nowej, 6-biegowej skrzyni ze sprzęgłem A&S i 4-cylindrowego silnika o pojemności 1293 cm3 zapewnia dynamiczne przyspieszanie oraz niezwykłą wydajność przy jeździe z wysoką prędkością przy każdym obróceniu manetki.

Dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności aż 25 litrów i aerodynamicznej owiewce z elektrycznie regulowaną szybą, a także tempomatowi i swobodnej pozycji podczas jazdy motocyklem FJR1300A nowej generacji dotrzesz do celu tak szybko i wygodnie, jak żadnym innym.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Teraz jestem na stoisku Yamahy i zaczynamy od Yamahy FJR. Jest to legendarny motocykl turystyczny, maszyna, którą można pokonywać tysiące kilometrów. Główne zmiany w tym roku to dodany 1 bieg do skrzyni biegów. Japończycy przez lata się upierali, że 5 biegów wystarczy, ale rynek europejski wymusił na nich zrobienie skrzyni 6-biegowej, więc teraz na pewno będzie można przy niższych obrotach podróżować z dużą prędkością po autostradzie, pamiętajcie, tylko bezpiecznie. I ledowe reflektory. Motocykl nie wymaga większego przedstawiania. Jest to świetna maszyna turystyczna, bardzo wygodna z regulowaną elektrycznie szybą, zapewniająca wysoki komfort podróżowania dla dwóch pasażerów i posiadająca świetne fabryczne kufry, więc jeżeli chcecie pojechać dookoła świata raczej po drogach utwardzonych to FJR jest świetnym wyborem.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%