Wspaniałych motocyklowych prezentów i zawsze pełnego baku!

Zbliżają się święta. To niesamowite, że w drugiej połowie grudnia można obchodzić Boże Narodzenie na dwóch kółkach. Pogoda także jutro ma być fenomenalna. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam radości z każdego kilometra swoją maszyną.

Za pasem także Nowy Rok. Dlatego w sezonie 2016 marzymy o tym, abyśmy wszyscy zawsze mieli pełne zbiorniki paliwa. Aby nasze sprzęty były zawsze sprawne, a inni kierowcy wobec nas życzliwi!

JednosladXmas

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

18 opinii

 1. Dzięki i również wszystkiego najlepszego dla całego zespołu Jednośladu, oraz wszystkich zerkających na forum, również dla tych aktualnie nieobecnych. Niech nam sezon trwa! :-)))

 2. Berg i jak prezenty? Było coś dla skuterka?
  U mnie lipa, jak sobie sam nie kupię, to nikt mi nic do moto nie kupi.
  Inna sprawa, że sam sobie całkiem sporo do moto kupuję :-)))

 3. Był i zarazem nie był ;-) .
  Znalazłem fajne rękawice na jazdę w chłodne dni, więc sam sobie je kupiłem, ale dałem rodzicom, że jak nie wiedzą co mi na gwiazdkę dać, to ja dla nich-dla siebie już mam. Dałem im, oni dali mi w Wigilię, a ja cieszyłem się jakbym je pierwszy raz zobaczył :-D

 4. Też tak próbowałem… tylko mniej bezczelnie :-)))
  Napisałem list do świetnej Mikołajki z opisem jaki prostownik by mi się nadał i gdzie jest sklep z takimi urządzeniami. Niestety, ta staroświecka, dziecięca metoda nie zadziałała, dostałem… perfumy :-)

 5. ja swojemu Junakowi postanowiłem kupić cylinder DR. EVO 70. Wszyscy je chwalą a ja mam dość problemów z cylindrami Stege6 Streetrace.
  Druga ciekawa opcja to posprzedawać graty z tego silnika a za uzyskaną kase (i jeszcze by zostało) kupić silnik 125 4T taki 12KM. Jest tego masa na allegro po 1100zł i chyba nawet pasują do górnych mocowań chinarelli.
  Tylko bym go wtedy już musiał na motor zarejestrować. Za to ładnie by brykał przy 12KM i masie 100kg.

 6. W ten sposób na sprawę nie patrzyłem, ale jak się tak poprzyglądać, to z ilości zakupionych gratów dla Hyo doskonale widać moje zauroczenie :-)

 7. Może to i by był niezły sposób na sprzedanie Junkersa? Małolaty by się napaliły, że 50/125 i zwija asfalt. Wtedy szaleństwa młodego nabywcy to już nie twój problem :-) Tylko ładować w niego kolejny 1,5K (bo pewnie na silniku się nie skończy) i sprzedać za ile…? 1,8…?

 8. napalonych małolatów to jest cała kolejka tylko groszem nie śmierdzą. Oczywiście wszyscy ^profesjonalnie^ stwierdzają że feeeee chiiinol ale oczka się świecą.
  Ale na pewno łatwiej bedzie coś z nim zrobić jak bedzie jeździł. Chwilo gar zdechł w 90% wiec i tak se można go najwyżej odpalić i jedzie jakieś 200m po czym słabnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button