Wrocławska Moto Jazda: Treningi szkoleniowe powracają!

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów i Czteryslidery.pl we współpracy ze Stadionem Wrocław i Motoworks.pl organizują cykl otwartych treningów precyzyjnej jazdy na motocyklu w oparciu o techniki Gymkhany.

Impreza jest bezpłatna, jednak ze względu na ograniczone możliwości obowiązują zapisy na treningi.
Organizatorzy chcą w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę do poprawy bezpieczeństwa motocyklistów. Jak powszechnie wiadomo, tylko trening czyni mistrza.
W związku z tym, że jest to dla was impreza całkowicie darmowa, jest prośba o poszanowanie czasu waszego jak i organizatorów. Jeśli coś Ci wypadnie poinformuj, że zwalniasz miejsce. Dasz szansę uczestnictwa w treningu kolejnej osobie. W przypadku braku informacji ze strony zarejestrowanego uczestnika o nieobecności, organizator zastrzega sobie prawo do zablokowania uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Możesz sobie zadać pytanie: “Czy jest to dla mnie?” Jeśli posiadasz prawo jazdy odpowiedniej kategorii oraz swój motocykl i chcesz doskonalić swoje umiejętności związane z techniką jazdy na motocyklu, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Osoby zainteresowane mogą znaleźć więcej informacji na facebooku, na stronie WYDARZENIA.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button