Aktualnie czytasz:
Wrocławska Moto Jazda: Treningi szkoleniowe powracają!
0

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów i Czteryslidery.pl we współpracy ze Stadionem Wrocław i Motoworks.pl organizują cykl otwartych treningów precyzyjnej jazdy na motocyklu w oparciu o techniki Gymkhany.

Impreza jest bezpłatna, jednak ze względu na ograniczone możliwości obowiązują zapisy na treningi.
Organizatorzy chcą w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę do poprawy bezpieczeństwa motocyklistów. Jak powszechnie wiadomo, tylko trening czyni mistrza.
W związku z tym, że jest to dla was impreza całkowicie darmowa, jest prośba o poszanowanie czasu waszego jak i organizatorów. Jeśli coś Ci wypadnie poinformuj, że zwalniasz miejsce. Dasz szansę uczestnictwa w treningu kolejnej osobie. W przypadku braku informacji ze strony zarejestrowanego uczestnika o nieobecności, organizator zastrzega sobie prawo do zablokowania uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Możesz sobie zadać pytanie: "Czy jest to dla mnie?" Jeśli posiadasz prawo jazdy odpowiedniej kategorii oraz swój motocykl i chcesz doskonalić swoje umiejętności związane z techniką jazdy na motocyklu, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Osoby zainteresowane mogą znaleźć więcej informacji na facebooku, na stronie WYDARZENIA.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%