Wrocławska Moto Jazda: Treningi szkoleniowe powracają!

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów i Czteryslidery.pl we współpracy ze Stadionem Wrocław i Motoworks.pl organizują cykl otwartych treningów precyzyjnej jazdy na motocyklu w oparciu o techniki Gymkhany.

Impreza jest bezpłatna, jednak ze względu na ograniczone możliwości obowiązują zapisy na treningi.
Organizatorzy chcą w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę do poprawy bezpieczeństwa motocyklistów. Jak powszechnie wiadomo, tylko trening czyni mistrza.
W związku z tym, że jest to dla was impreza całkowicie darmowa, jest prośba o poszanowanie czasu waszego jak i organizatorów. Jeśli coś Ci wypadnie poinformuj, że zwalniasz miejsce. Dasz szansę uczestnictwa w treningu kolejnej osobie. W przypadku braku informacji ze strony zarejestrowanego uczestnika o nieobecności, organizator zastrzega sobie prawo do zablokowania uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Możesz sobie zadać pytanie: „Czy jest to dla mnie?” Jeśli posiadasz prawo jazdy odpowiedniej kategorii oraz swój motocykl i chcesz doskonalić swoje umiejętności związane z techniką jazdy na motocyklu, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Osoby zainteresowane mogą znaleźć więcej informacji na facebooku, na stronie WYDARZENIA.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button