Aktualnie czytasz:
Uwaga, promocja! Yamaha XSR i kolekcja Faster Sons
0

Faster Sons – 60 lat tradycji budowania motocykli Yamaha połączonych z nowoczesną techniką. Z tej tradycji narodziły się dwa wyjątkowe motocykle – XSR 900 i XSR 700, które zachwycają nie tylko dostarczając niesamowitych wrażeń z jazdy, ale też ponadczasowym designem. Oba te modele dostępne są w wyjątkowej promocji, w której przy zakupie któregoś z nich można otrzymać zupełnie gratis stylową odzież kolekcji Faster Sons o wartości 2000 zł.*

Yamaha rozwija segment Sport Heritage i nowoczesne klasyki, czyli symbol dziedzictwa firmy: zaawansowanej techniki i jej sukcesów na torach wyścigowych całego świata. W ten trend wpisują się dwa modele noszące symbol XSR – XSR 900 i XSR 700. Oba te motocykle stanowią ucztę dla zmysłów, którą podkreśla wyjątkowa liczba znakomitych komponentów użytych do ich budowy. Podobnie jak wysoka jakośc, którą charakteryzuje odzież i akcesoria z kolekcji Faster Sons, dzięki której właściciele modeli XSR mogą wyrazić swój styl. Designerskie kaski, klasyczne kurtki motocyklowe, czy rękawiczki projektowane przy współparcy ze wszystkim znanym customizerem Rolandem Sandsem, uzupełnione są ofertą niebanalnych T-shirtów, bluz, kamizelek, koszul i innych niebanalnych dodatków. Wybrane elementy tej bogatej kolekcji możesz otrzymać gratis do końca wakacji przy zakupie nowego motocykla serii XSR. Jeżeli wyjedziesz z salonu Yamahy fabrycznie nowym modelem XSR z rocznika 2015 lub 2016 dostaniesz odzież i akcesoria Faster Sons o wartości 2000 zł!

Zapraszamy serdecznie na jazdę testową modelami XSR oraz na zapoznanie się z kolekcją Faster Sons.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

*Promocja obowiązuje do 31.08.2016 i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin dostępny tutaj i na stronie www.yamaha-motor.pl.

 
Czytaj
REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

​KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA). Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%