Aktualnie czytasz:
Ukradł skuter, zrobił kask z doniczki. Złapała go policja

Król Życia i Mistrz Przebiegłości, czyli 23-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który ukradł skuter spod jednej ze szkół, a brak kasku kamuflował kaskiem własnej roboty. Własnej roboty - czytaj: zrobionym z ogrodowej doniczki. Nie, nie zmyślam...

Chciałoby się powiedzieć, że "takie rzeczy tylko w Jeleniej Górze", ale z racji tego, że pochodzę z niedalekiego sąsiedztwa, będę Jeleniej Góry bronił ile się da. Jestem w stanie nawet zaryzykować stwierdzenie, że bohater poniżej publikacji przyjechał do Jeleniej z Wałbrzycha...

A już kończąc dogryzanie: jeleniogórscy funkcjonariusze zatrzymali dzisiaj 23-letniego złodzieja, który w zeszły piątek ukradł skuter spod jednej z jeleniogórskich szkół. Jak podaje Fakt.pl, swój czyn argumentował "chęcią dojeżdżania do pracy". Skuter także ponoć mu się podobał.

Tak, pod siedzeniem jest kask-donica...

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

23-latek został zatrzymany podczas jazdy skradzionym motorowerem, a samą kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Najdziwniejsze było jednak to, że w trakcie zatrzymania złodziej miał na głowię przerobioną donicę ogrodową.

Teraz grozi mu do 5. lat więzienia. Gratulujemy.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Źródło: KMP Jelenia Góra, Fakt.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
48%
30%
4%

Podziel się opinią

lub