Aktualnie czytasz:
Ukradł skuter, zrobił kask z doniczki. Złapała go policja
0

Król Życia i Mistrz Przebiegłości, czyli 23-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który ukradł skuter spod jednej ze szkół, a brak kasku kamuflował kaskiem własnej roboty. Własnej roboty – czytaj: zrobionym z ogrodowej doniczki. Nie, nie zmyślam…

Chciałoby się powiedzieć, że „takie rzeczy tylko w Jeleniej Górze”, ale z racji tego, że pochodzę z niedalekiego sąsiedztwa, będę Jeleniej Góry bronił ile się da. Jestem w stanie nawet zaryzykować stwierdzenie, że bohater poniżej publikacji przyjechał do Jeleniej z Wałbrzycha…

A już kończąc dogryzanie: jeleniogórscy funkcjonariusze zatrzymali dzisiaj 23-letniego złodzieja, który w zeszły piątek ukradł skuter spod jednej z jeleniogórskich szkół. Jak podaje Fakt.pl, swój czyn argumentował „chęcią dojeżdżania do pracy”. Skuter także ponoć mu się podobał.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Tak, pod siedzeniem jest kask-donica…

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

23-latek został zatrzymany podczas jazdy skradzionym motorowerem, a samą kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Najdziwniejsze było jednak to, że w trakcie zatrzymania złodziej miał na głowię przerobioną donicę ogrodową.

Teraz grozi mu do 5. lat więzienia. Gratulujemy.

Źródło: KMP Jelenia Góra, Fakt.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
48%
Interesujące
7%
heh...
7%
Że co?
30%
Grrrr!
0%
Smutne
4%