Aktualnie czytasz:
Ukradł skuter, zrobił kask z doniczki. Złapała go policja
0

Król Życia i Mistrz Przebiegłości, czyli 23-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który ukradł skuter spod jednej ze szkół, a brak kasku kamuflował kaskiem własnej roboty. Własnej roboty - czytaj: zrobionym z ogrodowej doniczki. Nie, nie zmyślam...

Chciałoby się powiedzieć, że "takie rzeczy tylko w Jeleniej Górze", ale z racji tego, że pochodzę z niedalekiego sąsiedztwa, będę Jeleniej Góry bronił ile się da. Jestem w stanie nawet zaryzykować stwierdzenie, że bohater poniżej publikacji przyjechał do Jeleniej z Wałbrzycha...

A już kończąc dogryzanie: jeleniogórscy funkcjonariusze zatrzymali dzisiaj 23-letniego złodzieja, który w zeszły piątek ukradł skuter spod jednej z jeleniogórskich szkół. Jak podaje Fakt.pl, swój czyn argumentował "chęcią dojeżdżania do pracy". Skuter także ponoć mu się podobał.

Tak, pod siedzeniem jest kask-donica...

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

23-latek został zatrzymany podczas jazdy skradzionym motorowerem, a samą kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Najdziwniejsze było jednak to, że w trakcie zatrzymania złodziej miał na głowię przerobioną donicę ogrodową.

Teraz grozi mu do 5. lat więzienia. Gratulujemy.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Źródło: KMP Jelenia Góra, Fakt.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
48%
30%
4%