#TAKTRZAŻYĆ – zupełnie nowy program rusza już jutro!

Wywiady, rozmowy, blaski fleszy i wy - spotykamy się co tydzień w RRMoto w Warszawie!

W skrócie
 • #TAKTRZAŻYĆ - już jutro rusza zupełnie nowy program, w którym gościć będziemy fantastyczne osoby i rozmawiać będziemy nie tylko na tematy motocyklowe
 • Widzimy się w każdy czwartek o godzinie 20:00 w RR Moto, ale także przed waszymi ekranami
 • Każdy odcinek będzie transmitowany live na naszym YouTube

W tym sezonie nikt, ale to naprawdę nikt nie będzie miał powodów żeby narzekać na nudę w motocyklowym świecie. Wychodzimy do was z nową inicjatywą, dzięki której będziemy mogli się spotykać, rozmawiać, zbijać piątki i przede wszystkim świetnie spędzać czas w atmosferze do granic możliwości napakowanej motocyklizmem w każdej postaci. Ruszamy z nową serią o nazwie #TAKTRZAŻYĆ!

Nasze wszystkie pomysły przestały się już mieścić w całkiem pokaźnej szufladzie, dlatego część z nich musi wyjść na jaw. Powolutku zaczynamy już odsłaniać karty i tym samym chcemy wam pokazać, że sezon motocyklowy 2024 będzie przełomowy. Odejdźmy od utartych już konwenansów i spróbujmy razem zrobić coś, co da powiew świeżości na polskiej scenie motocyklowej, ale również przyniesie sporo korzyści dla rosnącej grupy fanów jednośladów w Polsce. Świetną wiadomość mamy zarówno dla tych, którzy osobiście stawiać będą się na cotygodniowych programach, ale również dla tej grupy osób, która niestety nie będzie miała możliwość dojechać do Warszawy, bo każde spotkanie będzie transmitowane live!

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Najważniejsze informacje:

 1. Już jutro startuje program live #TAKTRZAŻYĆ, w którym w każdy czwartek o godzinie 20:00 w RR Moto w Warszawie będziemy gościć fantastyczne osoby.
 2. Zapraszamy wszystkich chętnych, aby wpaść do RRMoto i wspólnie z nami tworzyć rozmowę – będzie okazja do dyskusji, zadawania pytań, a także zbijanie piątek i naśmiewanie się z Jawy TS 350.
 3. Program będzie można oglądać będąc w RRMoto, ale transmitowany będzie również live na naszym kanale na YouTube.
 4. Pierwszy odcinek zaczyna się już jutro o godzinie 20:00, a naszym gościem będzie Jarosław Maznas – wyjątkowa persona w polskim świecie motoryzacyjnym.
 5. Rozmowę poprowadzi Piotr Ganczarski oraz Tobiasz Kukieła.

Garść informacji o jutrzejszym programie:

Rozmawiać będziemy na praktycznie wszystkie tematy, które pośrednio lub bezpośrednio dotyczyć będą motocykli i motocyklistów. Gwarantujemy wam, że nudy nie będzie i zadbają o to nie tylko prowadzący, czyli Pietrek i Wons, ale przede wszystkim fantastyczni goście, którzy w każdy czwartek o godzinie 20:00 będą pojawiać się w naszym studio live. To jednak wy, nasi drodzy czytelnicy, tworzycie fantastyczną społeczność i to właśnie dla was organizowany jest ten cykl spotkań. Nie może was tam zabraknąć, a miejsca zarówno siedzące i stojące będą nas was czekać. To jednak nie wszystko, bo narracje z naszym rozmówcą będziemy tworzyć wspólnie – każda osoba, która przybędzie do RR Moto na serię #TAKTRZAŻYĆ będzie miała możliwość zadania pytania i krótkiej rozmowy z naszym gościem.

Każdy program #TAKTRZAŻYĆ będzie dla was relacjonowany również na naszym kanale YouTube, ale oczywiście będzie go można również odtworzyć w każdej chwili po zakończeniu transmisji. Dodatkowo każda rozmowa trafi również na Spotify, abyście mogli odsłuchać je w drodze do pracy.

Pierwszy odcinek już jutro!

Gościem pierwszego odcinka, który odbędzie się już jutro, tj. 29.02.24 o godzinie 20:00 będzie wyjątkowa osoba w świecie motoryzacji, czyli Jarosław Maznas – redaktor i dziennikarz motoryzacyjny znany głównie z kanału TVN Turbo, który od początku swojej kariery związany jest na różne sposoby zarówno z motocyklami, jak i samochodami. Prawdziwy ekspert, który o motoryzacji wie wszystko. Dodatkowo ambasador marki Suzuki, która na przestrzeni dwóch ostatnich lat w swojej gamie zrobiła prawdziwą rewolucję. Tematów do rozmów będzie zatem mnóstwo, a was nie może zabraknąć zarówno osobiście, jak i przed ekranami.

Jeżeli spotykania mają odbywać się co tydzień to już nieco możemy wam zdradzić na temat kolejnego gościa, który pojawi się w naszym studio live. Będzie nim Naval, czyli były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, który przez czternaście lat służył jako operator w zespole bojowym i sporą część tego czasu spędził na misjach zagranicznych biorąc udział w działaniach bojowych na wodach Zatoki Perskiej, Iraku i w Afganistanie. Wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, jakie można otrzymać w Polsce za czyny bojowe poza granicami kraju m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego, Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego, a także Złotą Odznaką GROM-u, która dla żołnierzy JW GROM jest najwyższym zaszczytem. Aktualnie swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera instytucje charytatywne i pozarządowe, a z wami podzieli się nią już 7 marca o godzinie 20:00 w RRMoto.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie

LINK DO NASZEGO YOUTUBE

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button