#TAKTRZAŻYĆ – odcinek 4 z “Włóczykijem” Markiem Stanem już jutro! Nas tez nikt nie zastraszy!

Wywiady, rozmowy, blaski fleszy i wy - spotykamy się co tydzień w RRMoto w Warszawie!

W skrócie
 • Już w najbliższy czwartek czwarty odcinek programu live #TAKTRZAŻYĆ!
 • Gościem programu będzie Marek "Włóczykij" Stan - założyciel Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, podróżnik, motocyklista i weteran JW GROM
 • Widzimy się w RRMoto w Warszawie o 20:00 i na kanale YouTube podczas transmisji live

Moi drodzy państwo – nawet na krótką chwilę nie zamierzamy łapać oddechu, a kolejny tydzień standardowo ma między środą, a piątkiem oczywiście czwartek, co oznacza, że po raz kolejny w naszym studiu w RRMoto w Warszawie będziemy gościć fantastycznego człowieka. Już jutro spotkamy się z Markiem Stanem, czyli założycielem słynnej Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, dla którego niemożliwe, strach i obawy nie istnieją.

W ubiegłym tygodniu nasze studio miało zaszczyt gościć fantastyczną osobę, która raczyła nas genialnymi historiami, poradami i wskazówkami, które niezwykle przydatne są zarówno podczas wycieczki w góry, ale także podczas jazdy na motocyklu. Mowa o Łukaszu Wierciochu, który jest czynnym ratownikiem TOPR i przez 10 okrągłych lat bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne jako pierwszy wyskakiwał z helikoptera do poszkodowanych. Jeśli akurat nie był potrzebny “Sokole” to niósł pomóc w jaskiniach przy pomocy materiałów wybuchowych. W ten sposób torował drogę i docierał do uwięzionych. Dodatkowo w wolnej chwili szkoli w górskich warunkach żołnierzy GROM, AGAT, FOR-MOZA oraz pilotów 56 Pułku Śmigłowców Bojowych szkolenia dla AT Kraków.

Cała arcyciekawą rozmowa z ratownikiem TOPR oczywiście dostępna jest na naszym kanale na YouTube, ale dziś trafiła także w formie podcastu na platformę Spotify. Koniecznie musicie nadrobić zaległości jeżeli nie widzieliście poprzedniego programu. Jednocześnie zapraszamy was na jutrzejszą transmisję, w której prym będzie wiódł prawdziwy człowiek-orkiestra. Osoba, które w świecie motocyklowym nie trzeba nikomu przedstawiać, czyli Marek Stan.

Najważniejsze informacje:

 1. Czwarty odcinek programu programu live #TAKTRZAŻYĆ odbędzie się już w nadchodzący czwartek o godzinie 20:00 w RRMoto w Warszawie.
 2. Gościem programu będzie Marek Stan – założyciel Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, podróżnik z krwi i kości, a także weteran JW GROM.
 3. Program będzie można oglądać na żywo w RRMoto, ale transmitowany będzie także live na naszym kanale na YouTube.

Obejrzyj koniecznie poprzedni odcinek:

Marek “Włóczykij” Stan gościem czwartego odcinka #TAKTRZAŻYĆ

Już jutro godzinie 20:00 w salonie RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37 przeprowadzimy wyjątkową rozmowę z osobą, która po niesamowitych przeżyciach i historiach związanych z służbą w jednostce GROM, postanowiła rzucić wszystko i zrobić coś od dla motocyklistów. Marek Stan jest założycielem dobrze znanej miejscówki o nazwie Bieszczadzka Przystań Motocyklowa, która jest wyjątkowym miejscem dla wszystkich fanów jednośladów i podróży na dwóch kołach. Porozmawiamy o tym, jak odważni panowie z klubu motocyklowego w skórzanych kombinezonach wpadli i próbowali wymusić na nim haracz jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Będzie sporo o BMW R1100 GS, obozach przetrwania, służbie w JW GROM i przede wszystkim także o najnowszym projekcie Marka.

OCINEK NUMER 1 – HISTORIA JEDNOŚLAD.PL JAKIEJ NIE ZNACIE!

Czy będzie nudno? Gwarantujemy wam, że nie ma takiej możliwości, bo sam Włóczykij powiedział, że przyjedzie, pod warunkiem, że odpalimy wszystkie fajerwerki i pozbędziemy się jakichkolwiek zahamowań. Nie trzeba nas oczywiście długo namawiać, dlatego specjalnie dla jutrzejszego gościa przygotowaliśmy wyjątkowo krótki, wręcz symboliczny lont. Będzie się działo!

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

ODCINEK NUMER 2 – O PRZETRWANIU NA MOTOCYKLU Z NAVALEM!

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

#TAKTRZAŻYĆ – zupełnie nowy program rusza już jutro!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button