Aktualnie czytasz:
Święta 2014: Kiedy spadnie śnieg? Czy będzie śnieg na święta 2014?
0
 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Skuterowcy i motocykliści nie lubią śniegu - biały puch zazwyczaj zniechęca do zimowej jazdy jednośladem. Inni z kolei nie mogą się go doczekać. Zatem czy na święta 2014 będzie śnieg? O tym w długoterminowej prognozie na Boże Narodzenie i Nowy rok 2014/2015.

Prognoza pogody na święta 2014 i nowy rok 2015 nie jest dla nas łaskawa. W Wigilię nawet 8 stopni na plusie oraz deszcz. Kolejne dni świąteczne to również jesienna aura. Dopiero od piątku możemy liczyć na ochłodzenie. Jednak synoptycy prócz minusowych temperatur nie przewidują opadów śniegu. Pocieszyć może fakt, że pierwsze opady śniegu są bardziej prawdopodobne w trakcie Sylwestra i Nowego Roku.  Z każdym dniem coraz większa liczba regionów kraju będzie notowała ujemne temperatury.

Długoterminowe prognozy przewidują pierwszy śnieg tej zimy dopiero 3 stycznia 2015.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%