Aktualnie czytasz:
Suzuki V-Strom: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne
0

Suzuki V-Strom to sportowo turystyczne enduro, które koncern wypuścił by zapełnić wolne miejsce na rynku w tej klasie motocykla ze średniej półki cenowej. Model powstał w 2003 roku i w grudniu trafił do salonów sprzedażowych. Katalogowa pełna nazwa, pod którą motocykl znany jest do dzisiaj to DL 650 V-strom.

Producent określa go jako „Sports Enduro Tourer”. Ale faktem jest, że ten jednoślad dobrze radzi sobie również w warunkach miejskich oraz w ruchu podmiejskim.

Sylwetka kierowcy na motocyklu ustawia się w bardzo wygodnej pozycji. W Suzuki V-Strom wszystko jest tak rozplanowane, że każda potrzebna rzecz znajduje się tuż pod ręką. Bardzo dużą zaletą jest wygodne siedzisko, które znalazło uznanie w opiniach wielu testerów i komentatorów.

Suzuki V-Strom wyprodukowano w dwóch generacjach. Druga z nich ukazała się w roku 2012. Maszyny niewiele się od siebie różnią, poprawki były kosmetyczne i uczyniły korzystanie z jednośladu jeszcze bardziej komfortowym. Nowy model jest bardziej dynamiczny i lepiej się prowadzi. Zmiany widać w sferze wizualnej. Nowa maszyna jest bardziej opływowa i wyraźnie nowocześniejsza. Posiada cyfrowe zegary, które stały się już koniecznością w dzisiejszych czasach. Suzuki V-Strom sprawia również wrażenie bardziej smukłej, a wpływa na to fakt, że w porównaniu do pierwszej generacji waży o 6 kilogramów mniej i ma wyraźnie zmniejszony bak paliwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Suzuki V-Strom: Dane techniczne

Dane techniczne: Suzuki V-Strom
MarkaSuzuki
ModelV-Strom
Pojemność645 cm3
Silnikdwucylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napęduŁańcuch
Moc maksymalna66,6 KM
Ilość miejsc2
Hamulec przód/tyłtarczowy/tarczowy
Rozruchelektryczny
Waga220 kg

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%