Suzuki V-Strom: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Suzuki V-Strom to sportowo turystyczne enduro, które koncern wypuścił by zapełnić wolne miejsce na rynku w tej klasie motocykla ze średniej półki cenowej. Model powstał w 2003 roku i w grudniu trafił do salonów sprzedażowych. Katalogowa pełna nazwa, pod którą motocykl znany jest do dzisiaj to DL 650 V-strom.

Producent określa go jako "Sports Enduro Tourer". Ale faktem jest, że ten jednoślad dobrze radzi sobie również w warunkach miejskich oraz w ruchu podmiejskim.

Sylwetka kierowcy na motocyklu ustawia się w bardzo wygodnej pozycji. W Suzuki V-Strom wszystko jest tak rozplanowane, że każda potrzebna rzecz znajduje się tuż pod ręką. Bardzo dużą zaletą jest wygodne siedzisko, które znalazło uznanie w opiniach wielu testerów i komentatorów.

Suzuki V-Strom wyprodukowano w dwóch generacjach. Druga z nich ukazała się w roku 2012. Maszyny niewiele się od siebie różnią, poprawki były kosmetyczne i uczyniły korzystanie z jednośladu jeszcze bardziej komfortowym. Nowy model jest bardziej dynamiczny i lepiej się prowadzi. Zmiany widać w sferze wizualnej. Nowa maszyna jest bardziej opływowa i wyraźnie nowocześniejsza. Posiada cyfrowe zegary, które stały się już koniecznością w dzisiejszych czasach. Suzuki V-Strom sprawia również wrażenie bardziej smukłej, a wpływa na to fakt, że w porównaniu do pierwszej generacji waży o 6 kilogramów mniej i ma wyraźnie zmniejszony bak paliwa.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Suzuki V-Strom: Dane techniczne

Dane techniczne: Suzuki V-Strom
Marka Suzuki
Model V-Strom
Pojemność 645 cm3
Silnik dwucylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 66,6 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył tarczowy/tarczowy
Rozruch elektryczny
Waga 220 kg

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button