Suzuki V-Strom: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Suzuki V-Strom to sportowo turystyczne enduro, które koncern wypuścił by zapełnić wolne miejsce na rynku w tej klasie motocykla ze średniej półki cenowej. Model powstał w 2003 roku i w grudniu trafił do salonów sprzedażowych. Katalogowa pełna nazwa, pod którą motocykl znany jest do dzisiaj to DL 650 V-strom.

Producent określa go jako “Sports Enduro Tourer”. Ale faktem jest, że ten jednoślad dobrze radzi sobie również w warunkach miejskich oraz w ruchu podmiejskim.

Sylwetka kierowcy na motocyklu ustawia się w bardzo wygodnej pozycji. W Suzuki V-Strom wszystko jest tak rozplanowane, że każda potrzebna rzecz znajduje się tuż pod ręką. Bardzo dużą zaletą jest wygodne siedzisko, które znalazło uznanie w opiniach wielu testerów i komentatorów.

Suzuki V-Strom wyprodukowano w dwóch generacjach. Druga z nich ukazała się w roku 2012. Maszyny niewiele się od siebie różnią, poprawki były kosmetyczne i uczyniły korzystanie z jednośladu jeszcze bardziej komfortowym. Nowy model jest bardziej dynamiczny i lepiej się prowadzi. Zmiany widać w sferze wizualnej. Nowa maszyna jest bardziej opływowa i wyraźnie nowocześniejsza. Posiada cyfrowe zegary, które stały się już koniecznością w dzisiejszych czasach. Suzuki V-Strom sprawia również wrażenie bardziej smukłej, a wpływa na to fakt, że w porównaniu do pierwszej generacji waży o 6 kilogramów mniej i ma wyraźnie zmniejszony bak paliwa.

Suzuki V-Strom: Dane techniczne

Dane techniczne: Suzuki V-Strom
Marka Suzuki
Model V-Strom
Pojemność 645 cm3
Silnik dwucylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 66,6 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył tarczowy/tarczowy
Rozruch elektryczny
Waga 220 kg

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button