Aktualnie czytasz:
Suzuki V-Strom: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne
0

Suzuki V-Strom to sportowo turystyczne enduro, które koncern wypuścił by zapełnić wolne miejsce na rynku w tej klasie motocykla ze średniej półki cenowej. Model powstał w 2003 roku i w grudniu trafił do salonów sprzedażowych. Katalogowa pełna nazwa, pod którą motocykl znany jest do dzisiaj to DL 650 V-strom.

Producent określa go jako „Sports Enduro Tourer”. Ale faktem jest, że ten jednoślad dobrze radzi sobie również w warunkach miejskich oraz w ruchu podmiejskim.

Sylwetka kierowcy na motocyklu ustawia się w bardzo wygodnej pozycji. W Suzuki V-Strom wszystko jest tak rozplanowane, że każda potrzebna rzecz znajduje się tuż pod ręką. Bardzo dużą zaletą jest wygodne siedzisko, które znalazło uznanie w opiniach wielu testerów i komentatorów.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Suzuki V-Strom wyprodukowano w dwóch generacjach. Druga z nich ukazała się w roku 2012. Maszyny niewiele się od siebie różnią, poprawki były kosmetyczne i uczyniły korzystanie z jednośladu jeszcze bardziej komfortowym. Nowy model jest bardziej dynamiczny i lepiej się prowadzi. Zmiany widać w sferze wizualnej. Nowa maszyna jest bardziej opływowa i wyraźnie nowocześniejsza. Posiada cyfrowe zegary, które stały się już koniecznością w dzisiejszych czasach. Suzuki V-Strom sprawia również wrażenie bardziej smukłej, a wpływa na to fakt, że w porównaniu do pierwszej generacji waży o 6 kilogramów mniej i ma wyraźnie zmniejszony bak paliwa.

Suzuki V-Strom: Dane techniczne

 
Czytaj
REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Dane techniczne: Suzuki V-Strom
MarkaSuzuki
ModelV-Strom
Pojemność645 cm3
Silnikdwucylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napęduŁańcuch
Moc maksymalna66,6 KM
Ilość miejsc2
Hamulec przód/tyłtarczowy/tarczowy
Rozruchelektryczny
Waga220 kg

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%