Aktualnie czytasz:
Suzuki SV650X, czyli kolejny neo-klasyk w ofercie. Już w przyszłym roku?
0

Suzuki przedstawiło „nowy” model oparty o SV. Suzuki SV650X najprawdopodobniej wejdzie do oferty w przyszłym roku. 

Mimo, że to koncept, a w sumie rozwinięcie konceptu SV650 Rally, to SV650X wygląda na model gotowy do produkcji. Do końca roku zostanie podjęta decyzja o tym, że SV650X trafi do produkcji

Na chwilę obecną badamy rynek i reakcję klientów, zanim potwierdzimy nasze przyszłoroczne plany – mówił przedstawiciel brytyjskiego Suzuki.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Oczywiście, Suzuki dokładnie wie kiedy i jaki model wejdzie do produkcji, a rynek został zbadany dużo wcześniej niż pół roku przed wprowadzeniem na rynek. Stąd, moim zdaniem SV650X będzie jednym z modeli w gamie 2018.

Model X różni się, jak wiele neo-klasycznych sprzętów, wyposażeniem. Niska kierownica, półowiewka, osłona zadupka i… w sumie tyle. Ciężko mówić o nowym modelu, prawda?

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Więcej na temat Suzuki SV650X dowiemy się podczas nadchodzących w październiku Tokyo Motor Show.

Jaka jest Twoja reakcja?
60%
0%
0%