Aktualnie czytasz:
Scootracer: Nowy Salon Skuterów w Warszawie
0
Publikacja Sponsorowana

Warszawa doczekała się kolejnego skuterowego salonu, jest nim Scootracer, który w najbliższą sobotę otworzy się na ul. Górczewskiej 30, start imprezy punktualnie o 16.

Salon ScootRacer jest przestrzenią poświęconą skuterom i związanej z nimi kulturą. Aby ożywić wartości, od dekad przypisywane skuterowym pasjonatom stworzyliśmy unikalne środowisko wyróżniające się unikalnym klimatem i dynamiczną działalnością. Zapraszamy do uczestnictwa z nami w tej przygodzie.

Tego dnia, Scootracer przygotował parę atrakcji oraz niespodzianek. Przed salonem odbędzie się pokaz jedynej polskiej stunt’rki Ewy Pieniakowskiej. Od 8 lat zajmuje się stunt’em i jako pierwsza kobieta wystąpiła na zawodach stuntowych.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Degustacja włoskich win i aperitif . Firma ExportPuglia od 10 lat jest importerem włoskich win i przekąsek. Zaopatrza się w ich firmie większość restauracji w Warszawie, ponieważ mają duży wybór win oraz właściciele posiadają duża i szeroką wiedzę nie tylko na temat win, ale przede wszystkim swoim zaangażowaniem, charyzmą i wiedzą zjednują sobie klientów

Pokaz malowania aerografem przez Drozd Desing najbardziej utalentowanego artysty który sprawi ze każdy kask lub skuter będzie wyjątkowy i nabierze innego wymiaru!

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Prezentacja włoskiej marki Tucano Urbono, którą ScootRacer jako pierwszy w Polsce posiada wybrane produkty z kolekcji Wiosna-Lato 2013!

Na zakończenie odbędzie się koncert i wystąpi wokalista Piotr Kulbicki znany też jako PAK , który zaśpiewa wasze ulubione kultowe piosenki jak i te nowsze.

Zagoszczą również przedstawiciele największych klubów skuterowych w Warszawie i w Polsce jak Ogólnopolskie Stowarzyszenie Vespa Club Polska, Buena Vespa Social Club w tym Warszawski Oddział Vespa Klub Warszawa.

Program Imprezy:

– start godzina 16
Pokaz stunt’u- Ewy Pieniakowskiej
-godzina 17
Pokaz malowania areografem Drozd Desing
-godzina 18
Prezentacja marki Tucano Urbano
-godzina 19
Degustacja win oraz apertif – ExportPuglia
-godzina 20
Koncert, wystąpi Piotr Kulbicki!

Publikacja Sponsorowana
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
0%
0%
0%