Aktualnie czytasz:
Scootracer: Nowy Salon Skuterów w Warszawie
0
Publikacja Sponsorowana

Warszawa doczekała się kolejnego skuterowego salonu, jest nim Scootracer, który w najbliższą sobotę otworzy się na ul. Górczewskiej 30, start imprezy punktualnie o 16.

Salon ScootRacer jest przestrzenią poświęconą skuterom i związanej z nimi kulturą. Aby ożywić wartości, od dekad przypisywane skuterowym pasjonatom stworzyliśmy unikalne środowisko wyróżniające się unikalnym klimatem i dynamiczną działalnością. Zapraszamy do uczestnictwa z nami w tej przygodzie.

Tego dnia, Scootracer przygotował parę atrakcji oraz niespodzianek. Przed salonem odbędzie się pokaz jedynej polskiej stunt’rki Ewy Pieniakowskiej. Od 8 lat zajmuje się stunt’em i jako pierwsza kobieta wystąpiła na zawodach stuntowych.

Degustacja włoskich win i aperitif . Firma ExportPuglia od 10 lat jest importerem włoskich win i przekąsek. Zaopatrza się w ich firmie większość restauracji w Warszawie, ponieważ mają duży wybór win oraz właściciele posiadają duża i szeroką wiedzę nie tylko na temat win, ale przede wszystkim swoim zaangażowaniem, charyzmą i wiedzą zjednują sobie klientów

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Pokaz malowania aerografem przez Drozd Desing najbardziej utalentowanego artysty który sprawi ze każdy kask lub skuter będzie wyjątkowy i nabierze innego wymiaru!

Prezentacja włoskiej marki Tucano Urbono, którą ScootRacer jako pierwszy w Polsce posiada wybrane produkty z kolekcji Wiosna-Lato 2013!

Na zakończenie odbędzie się koncert i wystąpi wokalista Piotr Kulbicki znany też jako PAK , który zaśpiewa wasze ulubione kultowe piosenki jak i te nowsze.

Zagoszczą również przedstawiciele największych klubów skuterowych w Warszawie i w Polsce jak Ogólnopolskie Stowarzyszenie Vespa Club Polska, Buena Vespa Social Club w tym Warszawski Oddział Vespa Klub Warszawa.

Program Imprezy:

– start godzina 16
Pokaz stunt’u- Ewy Pieniakowskiej
-godzina 17
Pokaz malowania areografem Drozd Desing
-godzina 18
Prezentacja marki Tucano Urbano
-godzina 19
Degustacja win oraz apertif – ExportPuglia
-godzina 20
Koncert, wystąpi Piotr Kulbicki!

Publikacja Sponsorowana
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%