Romet RR 50: Premiera

Jako pierwsi udostępniamy materiał wideo przedstawiający sylwetkę nowego Rometa: Model RR 50. Motorower już wkrótce trafi do polskich salonów. Ma kosztować niewiele ponad 4000 PLN. Skuterowo.com przedstawiło również prezentację tegorocznej kolekcji rodzimego producenta w całości.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

11 opinii

  1. Ta pani miała dziwną minę na tym filmiku – jakoś mało zachęcającą. CBR-ki były modne i ogólnei się sprawdzają, ok. Dla mnie bardziej opłaca się kupic tmax 530 albo nawet jakiś model z 2010 niż Rometa.. Zresztą za serio chcielibyście kupić RR50?

  2. Na serio to nie..jak ktoś lubi skutery, to kupuje skuter. Romety mają niezbyt dobrą renomę. Szczerze, nie mam pieniędzy na nowy, a nie chcę wymieniać używki na używkę, to chyba skorzystam z programu wymiany motocykli używanych na nowe. A wy z czegoś takiego już korzystaliście? Jakie wrażenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button