Romet RCR 125 - Masywny cruiser bez prawka motocyklowego

Romet RCR 125 to kolejny przedstawiciel niezwykle popularnej kategorii 125 cm3, hołdujący klasycznemu stylowi bobber. Balonowe opony, niewielki przedni błotnik oraz absolutny brak zbędnych detali – to cechy prawdziwego customowego motocykla.

Romet RCR 125 liczy się przede wszystkim styl i przyjemność jazdy motocyklem o unikatowym wyglądzie. Dwucylindrowy silnik 125 z dodatkowym chłodzeniem olejowym pokryto elegancką matową powłoką, a podwójny układ wydechowy zapewnia rasowe brzmienie. Masywny widelec upside-down i przedni układ hamulcowy wyposażony w dwa radialne zaciski to ukłon w stronę nowoczesności i bezpieczeństwa.

Dane Techniczne – Romet RCR 125

Wymiary (mm) 2245*856*1143
rozstaw osi 1390
Waga (kg) 162
Silnik dwucylindowy rzędowy 4 zaworowy
Pojemność 124
Układ silnika OHC
Chłodzenie olejowo powietrzne
Moc Maks (kW)** 8.5/7500
Moment obrotowy (N.M/RPM)** 8.0/5500
Prędkość Maks (km/h) 95KM/H
Rozruch: slectric,kick starter
Zapłon CDI
Przeniesienie napędu: Chain
Skrzynia biegów 5 steps
Sprzęgło Wielotarczowe, mokre, manualne
Smarowanie: Obieg wymuszony, mokra miska olejowa
Opona Przód/Tył 110/70-17,140/70-17
Zawieszenie przód upside down
Zawieszenie tył podwójny amortyzator gazowoolejowy
Pojemność zbiornika paliwa 14
Hamulec Przód podwójna tarcza
Hamulec tył pojedyncza tarcza
Obręcze aluminiowe

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. Myślę że jedna z niewielu naprawdę udanych propozycji[widać że i rosły facet się zmieści]jednostka jak w ravnenie lux więc [raven cięższy o 15kg] miałem okazję sie przejechać [ravenem] i o dziwo 11km i 100kmh bez jakiś strasznych oporów.Romet lżejszy,ładniejszy,więc jak cena będzie [nie jak za harem]to powinien mieć wielu nabywców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button