Romet ADV 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

To na co powinniśmy zwrócić uwagę w przypadku ADV to przede wszystkim zawieszenie. Jeżeli jesteś osobą, która korzysta z różnych rodzajów dróg, niekoniecznie tych miejskich i dosyć mocno użytkuje jednoślad - to może być ciekawa propozycja.Prócz tego przyciąga cena. Ciężko znaleźć dobry jakościowo sprzęt za interesującą nas cenę.

Romet ADV 125 : Cena

Cena katalogowa - 4999 PLN

Romet ADV 125 : Zdjęcia

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

[nggallery id=302]

Romet ADV 125 : Dane techniczne

 

Dane techniczne: Romet ADV 125
Marka Romet
Model ADV
Pojemność 125 cm3
Silnik Czterosuwowy
Chłodzenie Powietrzem
Moc 10 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył bębnowy/bębnowy
Prędkość maksymalna 85 km/h
DŁ / SZER / WYS (MM) 2070x840x1105 mm
Ilość miejsc 2

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Trochę przypomina chińczyka z gratis rurami 🙂 , felgi i reflektor przedni wraz z kierunkami mam takie same w swoim moto 🙂 . JUNAK to już tylko nazwa -reszta z CHIN >

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button